NATURADO NÕIAPÄHKLI HÜDROSOOL

INCI : Hamamelis virginiana flower water*, sodium benzoate, potassium sorbate * 100 % organic  NÕIAPÄHKLI HÜDROSOOL (200 ml 9,50...


INCI : Hamamelis virginiana flower water*, sodium benzoate, potassium sorbate
* 100 % organic 

NÕIAPÄHKLI HÜDROSOOL (200 ml 9,50 euri,bio4you). Nõiapähkli vesi on pehmendava, poore ahendava ja puhastava toimega. Kasutatakse kuiva ja tundliku naha hoolduseks. Sobib putukahammustustele ja punetava naha rahustamiseks. Savimaskide koostises sügavpuhastab ja leevendab ärritust.

Hüdrosoole saadakse eeterlike õlide valmistamisel ning neid võib otse nahale kanda. Kasutatakse ka nimetust lillevesi. Mina otsustasingi seda tavalise näovee asemel kasutama hakata ja usun, et nii jääbki. Hüdrosoolidel on lihtsalt nii palju häid omadusi, pealegi on need kontsentraadid, seega võib uskuda, et isegi toimivad.

Pudelil on kirjas, et see on mõeldud rasusele nahale, kuid tegelikult peaks sobima igale nahatüübile. Millegipärast on mul tunne, et see hüdrosool sobiks mulle siiski suvel kasutamiseks paremini. Alguses kandsin kindluse mõttes niiskele vatile, sest kartsin ärritust, aga nüüd seda enam ei tee. Lasen pihustist (mille pidi muidugi eraldi juurde tellima) otse vatile. Olen märganud, et jume on klaarim ja kasutan ka meigi kinnitamiseks. Lõhn on õrn, aga ma arvan, et enamusele see pigem ei meeldiks, sest lillelõhnast on asi kaugel :D 

Hüdrosooli valikul tuleb kindlasti toote koostist lugeda. Miks? Sest õige hüdrosool ei sisalda alkoholi ega sünteetilisi aineid. Ja kindlasti ei saa hüdrosooli veele eeterlikku õli lisades. Igasugu vuhvlid võivad hoopis nahka ärritada või lihtsalt ei toimi.


You Might Also Like

0 kommentaari