HANDMADE NATURALS šAMPOON+SEERUM

INCI:  purified water (aqua), coco glucose (coco glucoside), organic aloe vera* (aloe barbadensis), glyceryl oleate (fatty acid from su...


INCI: purified water (aqua), coco glucose (coco glucoside), organic aloe vera* (aloe barbadensis), glyceryl oleate (fatty acid from sunflower), apple cider vinegar (acetum pyrus malus), chamomile, sage, xanthan gum, vitamin e (tocopherol), sodium levulinate, sodium anisate , jojoba oil (simmondsia chinensis), virgin organic coconut oil* (cocus nucifera), glycerine, essential oils of rosemary, lemon & lemongrass.
Limonene, Linalool, Geraniol, Citral, Eugenol, Citronellol (constituents of the essential oils)
* certified organic ingredient

HERBAL SHAMPOO-NORMAL & OILY HAIR (10,35 euri 250 ml). Šampoon lubab peanahka rahustada ja tasakaalustada ning täpselt seda see teebki. Pole kordagi midagi ebameeldivat esinenud, ei sügelust ega kiskumist. Ma ei ole märganud, et pea nüüd kauem puhas püsiks, aga see ei olegi nii oluline.

Koostiselt on see šampoon vedelam kui olen harjunud, aga see ei häiri. Vahutab väga hästi ja see vaht on kuidagi nii tihe, et peanahani on sõrmedega raske jõuda. Võib-olla ka sellepärast, et see šampoon peseb juuksed tõesti krudisevalt puhtaks ja karvapind on pisut kare. Mina pean kindlasti pärast pesu midagi juukseotstesse kandma, sest need on väga kuivad, muidu olen paras tuust :D Šampooniga olen väga rahul, sest see ei ärrita peanahka ja sobib mulle.


INCI: purified water, organic aloe vera, *organic argan oil, *virgin organic coconut oil, vegetable glycerine, panthenol, emulsifying wax, vitamin e, essential oils.
* certified organic ingredient

HAIR SERUM-FRIZZY, CURLY & DRY HAIR (10,95 euri-125 ml). Juustessejäetav seerum juuste silumiseks ja taastamiseks. Lõhn meeldib mulle kõige rohkem, see on nagu sidrun, värske magus sidrun. Kui piisavalt palju juustesse kanda, siis teeb juuksed tõesti kenaks ja läikivaks ja võtab kahususe ära. Seda kasutades ei muutu juuksed kiiremini rasuseks, aga minu arust selles tootes midagi ülemäära erilist pole. Iga teine palsam/seerum teeks sama. Hea seerum, aga minu arust ülehinnatud, seega uuesti ei osta.
You Might Also Like

0 kommentaari