ROSEE KUMMELIKREEM

INCI: mandliõli (Prunus dulcis), kummeli hüdrosool (Anthemis noblis)*, vesi (Aqua),  jojobaõli (Simmondsia chinensis)*, nisuiduõli (Tritic...

INCI: mandliõli (Prunus dulcis), kummeli hüdrosool (Anthemis noblis)*, vesi (Aqua),  jojobaõli (Simmondsia chinensis)*, nisuiduõli (Triticum vulgare), mesilasvaha, rooma kummeli (Anthemis nobilis) eeterlik õli
*orgaaniline koostisosa

ROSEE KUMMELIKREEM (u 8 euri 150ml). Ostsin selle suvel väikselt laadalt, sest müüja nii sõbralikult ja põhjalikult rääkis. Mulle meenus ka, et kunagi ammu olin lugenud selle ettevõtte kodulehte, mis oli väga armas. Lihtne, aga armas. Ja mul tekkiski soov ära proovida. 

See on niisugune hästi lihtsakoeline kreem. Olen ise ka proovinud kreeme teha ja sellise valmistamisega saaksin  hakkama küll. Tegelikult meenutab koostis pigem losjooni, on väga vedel ja õline ka. Ei taha hästi imenduda ja nahk on pärast kreemitamist veel raudselt mitu tundi rasvane. No võib-olla kandsin korraga liiga suure koguse ka, kes teab, aga ikkagi... :D Kasutaksin seda toodet pigem kätekreemina.

Mulle väga meeldib pumbaga pudel. Lisaks on kreem eestimaine, käsitsi valmistatud ja ei sisalda ühtegi üleliigset komponenti, see on ka tore. Lemmikuks see kreem kindlasti ei saanud, aga tulevikus tahaksin Rosee tooteid siiski veel proovida. Nende kodulehe soovitaksin kindlasti üle vaadata, seal on palju infot loodusliku nahahoolduse kohta, lihtne ja selge jutt.


You Might Also Like

0 kommentaari