STELLARIUM BOX!

Eile sain ma lõpuks enda kauaoodatud oktoobri Stellarium Boxi kätte, wuhuu! Tellisin selle Stella blogist . Boxis on alati mõni täissuur...


Eile sain ma lõpuks enda kauaoodatud oktoobri Stellarium Boxi kätte, wuhuu! Tellisin selle Stella blogist. Boxis on alati mõni täissuuruses toode ning testreid. See, mida karbike täpselt sisaldab, jääbki saladuseks kuni boxi kättesaamiseni. Eelkõige otsustasin boxi tellida Vestige Verdanti maski pärast. Lisaks oli see väga soodne diil, sest box maksis 50 eurot, mask üksi maksab poes juba 39 eurot, ning karbikeses oli peale selle väga palju muud lahedat kraami veel. 

Boxi kättesaamine venis mul pisut pikale. Vahepeal olin juba täitsa paanikas, et olen raha maksnud ja ühendust ei võeta. Praegu on mul täitsa häbi, et nii kärsitu olin, sest see karbike on imearmas ja ma olen väga rahul. Paljud asjad katsetasin juba ära, aga kõik tooted panen hiljem ilmselt ühte postitusse kokku ja jagan siis muljeid. Kui teil on võimalus endale selline kingitus teha, siis kasutage seda, et end pisut premeerida. Veidi põnevust ja head kosmeetikat kulub ikka ära ju ! Mina olin küll nii elevil ja võin öelda, et sel aastal tulid jõulud varem! :)
You Might Also Like

10 kommentaari

 1. Ma minestan! 50 eurot ja nii palju asju! Kust seda täpselt tellida saab? Äkki mu mees ostab selle mulle? Tervitades, Liisa

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mina olin ise ka väga positiivselt üllatunud! Seda saad tellida Stella blogist. Jõuluboxi leiat siit: http://stellaarium.blogspot.com/2014/12/erakordne-stellarium-box-joul-muugil.html . Kui need on juba kõik läbi müüdud, pead lihtsalt tema blogil silma peal hoidma ja uut ootama, aga see ootus tasub end ära. :)

   Kustuta
 2. Mis toonis Diori lauvärviga tegemist on? :)Vähemalt näeb väga lauvärvi moodi välja. Väga asjaliku sisuga karp ikka. :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. On tõepoolest lauvärvid, aga minisuuruses. Paletil on niisugune nimetus: 454 ROYAL KAKI. :)

   Kustuta
 3. Kaua boxi ootasid?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Umbes 3 nädalat läks alates sellest kui kirjutasin sinna.

   Kustuta
  2. Ok ootan ka enda on pingsalt, aga saabus ta kuidas? ��☺️

   Kustuta
  3. Kulleriga. Tean seda tunnet :-)

   Kustuta
 4. Paraku on nii, et blogijad saavad endale palju rohkem ja kallimaid asju. Tellisin King Size Boxi ja sain kôvast vàhem, kui ülal vàlja on toodud. Peaks olema ju vastupidi.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tõesti? Ma ei tahaks uskuda, et asi blogimisega seotud on. Võib-olla olid tooted sinu boxis siis väärtuslikumad. Raske kommenteerida, kui sinu boxi sisu ei tea...

   Kustuta