TUME SILMAMEIK

Ma olen tõeline silmameigi fänn! Eriti armastan tumedaid silmi. Igapäevaselt ma lauvärvi ei kasuta, kuid välja minnes teen ikka täismeig...


Ma olen tõeline silmameigi fänn! Eriti armastan tumedaid silmi. Igapäevaselt ma lauvärvi ei kasuta, kuid välja minnes teen ikka täismeigi. See on nagu rituaal, mis kuulub õhtu juurde. Kui paljud naised pole tumeda meigiga harjunud, siis mina võin vabalt laud kasvõi süsimustaks teha ja tunnen end nii väga hästi. Samas huultele ei pööra ma üldse tähelepanu. Ma ei kasuta huulepulka ega huuleläiget, sest ma ei tunneks end üldse hästi. Mõtleksin koguaeg ainult sellele, kas värv on laiali läinud, kulunud või hammastele sattunud. :D Huuleläiked on tihti vastikult kleepuvad ka. Silmadega on palju lihtsam, teen meigi ära ja terve õhtu on muretu.Millist silmameiki teie kõige parema meelega kannate?

You Might Also Like

6 kommentaari

 1. Well, mulle meeldib must lainer kerge pastelse põhjaga, aaga täna kulus mul laineri joonistamiseks mingi 45 minti, niiet enam ei taha :D Ja olen just rohkem hakanud mõtlema, et peaks huultega tegelema :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Vau, 45 minti on suht võimatu, sebi korralik pintsel endale! :D Ma olen ka mõelnud huultele, aga siis peaks mingi megakulumiskindla asjanduse leidma.

   Kustuta
 2. Ma fännan ka täiegaaa tumedat silmameiki, kahjuks pole siiani minu jaoks ükski lauvärv piisavalt must olnud :D Oskustest jääb ka muidugi puudu, aga mulle on alati meeldinud sinu tume peomeik (ja noh, üldse kõik su peomeigid :D)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oi, aitäh! :) Võid proovida nii, et kõigepealt käid lau musta silmapliiatsiga üle ja siis kannad musta lauvärvi peale.

   Kustuta
  2. Uuu, aitäh nipi eest! Aga äkki oskad soovitada mõnda selleks sobivat silmapliiatsit? Kõik, mis siiani proovinud olen, on liiga kõvad olnud, et laule kanda :(

   Kustuta
  3. Hmm, mul endal on Maybelline Colorama pliiats, see on küll üpris pehme.

   Kustuta