COLLADEEN TOIDULISAND

LAMBERTS COLLADEEN DERMA PLUS tablettidest sain teada   Beauty Bubble Blogist  ning sattusin neist koheselt täiesti vaimustusse. Loomul...


LAMBERTS COLLADEEN DERMA PLUS tablettidest sain teada  Beauty Bubble Blogist ning sattusin neist koheselt täiesti vaimustusse. Loomulikult sellepärast, et ta kirjutas, kui hästi need ta nahale mõjusid, eriti naha kuivuse suhtes. Muidugi ma tahtsin kohe proovida, lootsin, et ka minu lootusetult niiskusvaese nahaga teevad tabletid imet!

Pakis on 60 tabletti ning neid jätkub ligikaudu üheks kuuks. Võtsin neid korralikult, ootasin ja ootasin. Ei tahaks küll öelda, et jälle 30 euri vastu taevast, aga nii on! :D Absoluutselt mitte mingit mõju. Otseselt peaksid tabletid päikese poolt tekitatud kahju blokeerima ning kollageeni terviklikust säilitama. Olgu, aga kui blogist lugesin, et kuiva naha probleeme enam pole, oli koheselt siht silme ees ja kärmelt jahile. Oleksin pidanud arvatavasti hoopis mõne muu toidulisandi Lambertsi valikust võtma.

Mul on ikkagi hea meel, et need ära proovisin. Süda on rahul ja see kogemus pani mõtlema, et tegelikult peaksin pidevalt midagi naha jaoks lisaks sööma. Minu toitumine on ju väga ühekülgne ja suitsetamist ei tasu jutuks võttagi. :( Igatahes uued kauni naha kapslid on juba välja vaadatud ja ootavad kojutoomist!

You Might Also Like

0 kommentaari