KUPERJANOVI ILUSALONG

See oli vist septembris, kui märkasin, et Tartusse on tekkinud uus ilusalong, kuid alles hiljuti hakkasin asja lähemalt uurima. Minu su...


See oli vist septembris, kui märkasin, et Tartusse on tekkinud uus ilusalong, kuid alles hiljuti hakkasin asja lähemalt uurima. Minu suureks rõõmuks selgus, et Kuperjanovi salongis töötavad paljud endised Iluravi erakooli õpetajad. Teadsin kohe, et tahan seda salongi külastada. Kes siis ei tahaks, et kogenud professionaalid nendega tegeleks? :)

Läksin eile sinna ainult juukseotsi lõikama, aga selle poole tunni jooksul sain palju targemaks. Minu juuksur oli NELE KÕVERIK. Mulle väga meeldis, et ta hakkas ise minuga suhtlema ja nõu andma. Mina ju ise suurem jutupaunik pole ja minu jaoks on selline asi väga tähtis. Klienditeenindaja, eriti ilu valdkonnas, peakski oskama tähelepanu ja hoolivust välja näidata, et tekiks usaldus.

Minu probleem on see, et peanahk läheb üsna kiiresti rasuseks ning on tundlik. Sain teada, et mul on ka rasune kõõm ja et loodusšampoonides ongi vähem detergente ehk puhastusaineid, seega need puhastavadki kehvemini. Lisaks soovitas ta aeg-ajalt lasteseebiga pead pesta, sest selle pH on tundliku naha jaoks väga sobiv. Minu jaoks üllatav info, proovin kindlasti ära.


Lõikuse ajal palus ta mul pead vasakule ja paremale keerata, mis oli ka minu jaoks uudne võte, aga aitas tal paremini oma tööd teha. Sain teada, et mul tõesti polegi korrektset lõikust, kuigi olen ju pidevalt juuksuris käinud! :D Olen olnud pikalt kodune ja juukseid enamasti kinniselt kandnud, mõistsin, et tegelikult ma ei teagi, mis mu juustega üldse toimub! Seega mul on väga hea meel, et temasuguse professionaali juurde sattusin.

Kirjutan veel paarist nipist, mis ta andis. Kui parajasti palsamit pole, võib selle asemel kasutada näiteks keefiri või hapukoort.. Juuste loputamiseks on hea nõrk äädikalahus (lahjem kui süldi söömiseks kasutame). See aitab karvapinda siluda ja võtab kräsu vähemaks. Pärast seda võib palsamit ka kasutada.

Lõikus koos pesuga läks maksma 15 eurot, ma jäin tegelikult euro võlgu, häbi-häbi! aga õnneks sellest paanikat ei tehtud. :D Tehti hoopis kliendikaart, et kõik külastused saaks kirja panna. Salong on väike ja kaunis,  esmamulje on väga hea ja külastan kindlasti veel. 

(Foto salongist on pärit nende kodulehelt)

You Might Also Like

0 kommentaari