REAL TECHNIQUES STARTER SET+EXPERT FACE BRUSH

Kuna RT  stippling brush võitis mu südame, otsustasin sellele lisa osta. Seekord siis internetist, iHerbi lehelt, et soodsamalt saaks. ...


Kuna RT stippling brush võitis mu südame, otsustasin sellele lisa osta. Seekord siis internetist, iHerbi lehelt, et soodsamalt saaks. Tellisin starter seti ja expert face brushi, ootasin pakki paar nädalat ning olen neid nüüd mõnda aega katsetanud. Pikka juttu ei tee, sest neist on kõikjal niigi palju infot.


STARER SET. Silmade jumestamiseks mõeldud komplekt. Kõik pintslid leiavad kasutust ja teevad oma tööd hästi. Olen rahul ja julgeksin ka teistele soovitada.

EXPERT FACE BRUSH. See pintsel ajab mind veidi segadusse. Jumestuskreemi pealekandmiseks ei meeldi see mulle üldse, proovisin korra ja enam ei taha. :D Kasutan näo modelleerimiseks ja põsepuna jaoks, kuid see ei tundu ka nende tegevuste jaoks kõige sobivam. Ma ei saa öelda, et see on halb pintsel, ma vist ei oska seda lihtsalt õigesti kasutada...


You Might Also Like

2 kommentaari

  1. Expert pintsel on näiteks mul üks lemmikumaid jumestuspintsleid. Kasutan sellega vesibaasil tehtud jumestuskreeme nt maci face &body ja chaneli see pisike junn, mille nimi mulle nüüd ei meenu kohe üldse... Või bb\cc kreemid, toonivad kreemid. Niiöelda tugevama katvusega jumekate puhul on flat top jumestuskreemipintslid esimene valik. Ühesõnaga, minu stippling brush lagunes ära ja ostsin expert face brushi, on ta jäänud üheks põhi riistaks näo mökerdamisel.

    VastaKustuta
  2. Proovisin ka täna teise jumestuskreemiga ja sai parem küll! :)

    VastaKustuta