LASTEPIINAJAD

Mul on ilublogi ja mind huvitab kõik iluga seonduv. Aga on asju, millest ma ikka üldse aru ei saa. Laste iludusvõistlused, täpsemalt ...


Mul on ilublogi ja mind huvitab kõik iluga seonduv. Aga on asju, millest ma ikka üldse aru ei saa. Laste iludusvõistlused, täpsemalt "Toddlers and Tiaras" sari on küll meelelahutuslik jah, aga sitaks õudne ka. 


Miks peaksid lapsed võistlema selles, kes on ilusam? Kellel on kõige ilusamad silmad, kõige ilusam naeratus... Ja see kõik on ju võlts! See on lihtsalt õõvastav laste ära kasutamine.


Põhjus, miks sellest idiootsest teemast üldse kirjutan, on see, et kõik, mis Ameerikamaal toimub, võetakse ju varem või hiljem ka siin üle. Ka Eestis on analoogseid võistlusi toimunud. 


See pilt on vist üks ebameeldivamaid asju, mida ma oma elus näinud olen. Võistlustele veetaksegi tegelikult ka ainult ühe kuu vanuseid imikuid. Kust tulevad nii haiged emad?


Minu arust on armas küll, kui paariaastane plika jookseb kodus printsessikleidiga ringi. Täiega nunnu! Aga see on loomulik ja sundimatu. Laps mängib, mitte ei läbi mingit treeninglaagrit.


Mida teie sellistest iludusvõistlustest arvate?

You Might Also Like

0 kommentaari