NEOBIO šAMPOON

INCI: Aqua (Water), Sodium Coco-Sulfate, Lauryl Glucoside, Coco-Glucoside, Inulin, PCA Glyceryl Oleate, Betaine, Citric Acid, Sodium Ch...


INCI: Aqua (Water), Sodium Coco-Sulfate, Lauryl Glucoside, Coco-Glucoside, Inulin, PCA Glyceryl Oleate, Betaine, Citric Acid, Sodium Chloride, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Arginine, Caffeine*, Glycerin, Potassium Sorbate, Betula Alba Leaf Extract*, Phytic Acid, PCA Ethyl Cocoyl Arginate, Parfum (Essential Oils), Limonene, Linalool

NEOBIO VOLUMEN SHAMPOO (250 ml-4,79 euri). See kohevust andev šampoon on pärit Looduspere kauplusest ning lubab õrnalt peanahka ja juukseid puhastada.

Šampoon lõhnab tagasihoidlikult ja vahutab hästi. Mõnus on juukseid pesta, sest need ei muutu eriti takuseks. Ka pärast pesu on juuksed üsna siledad ning läigivad kenasti. Mina pean selle šampooniga kindlasti alati kaks korda pead pesema. Ja isegi siis lähevad juuksed maru ruttu mustaks. Lisaks ajab see šampoon aeg-ajalt mu peanaha sügelema, suuur miinus. Kork käib ka raskelt, ei taha hästi kinni minna.

Erilist muljet see toode mulle ei jätnud, ei oskagi suurt midagi öelda. :D See on nagu liiga lahja, justkui puhastaks hästi, aga samas peab väga tihti pead pesema.  Enam ei taha.

You Might Also Like

2 kommentaari

  1. Usun, et see on kirjaviga aga .... 250 ml ja 79 EUR?

    VastaKustuta
    Vastused
    1. 4, 79 on ikka. Liiga suur tühik vist vahele jäänud! :)

      Kustuta