LEMMIK EESTI BLOGIJAD

Tahtsin jagada mõnda enda lemmikblogi, mida suure huviga jälgin ja soovitan teistelegi. Ma ise satun üsna harva blogidele, mis tõesti tundu...

Tahtsin jagada mõnda enda lemmikblogi, mida suure huviga jälgin ja soovitan teistelegi. Ma ise satun üsna harva blogidele, mis tõesti tunduvad NEED ÕIGED. Aga kui satun, siis see on nii tore tunne-nagu leiaks enda hingesugulase või midagi, kuigi ma kedagi neist kirjutajatest isiklikult ei tunne...:D Saage tuttavaks ja päikselist naistepäeva! :)


ILULOBA Minu arvates väga mitmekülgne ja põhjalik blogi. Alati huvitav lugeda, leiab häid arvustusi ja saab targemaks ka. Eriti meeldivad postitused, mis võrdlevad analoogseid tooteid.

ECOLICIOUS Kui selle blogi avastasin, lugesin kõik postitused esimesest viimaseni läbi. Kirjutab loodustoodetest, wuhhuu! Minu jaoks väga põnev. Lisaks õhkub igat kirjatükist rahu ja positiivsust.:)

BIRGITI LUSTIKUMMUT Omapärane, tundub olevat selline minu masti inimene!:D Meeldib, et on vahetu ja lajatab muhedalt seda, mis pähe tuleb. Aga muidu leiab blogist tavapärasest suts julgemaid meigipilte ja pisut dieedijuttu ka sekka.:) Aa, ja ka selliseid meigitooteid, millest muidu võib-olla nii palju ei kuule.

HELL ON HEELS Liisa Leetma on Maybelline jumestuskunstnik ja oi-oi, kui vinge tšikk! :D Palju kvaliteetset pildimaterjali, millel silm lausa puhkab. Tal on ka youtube kanal, kust leiab meigivideosid. Laheda stiiliga näkk, keda ma isegi peaksin mingil määral enda iidoliks. :)

You Might Also Like

7 kommentaari

 1. Suure-suured tänud Sulle heade sõnade eest! :) Ei suuda oma silmi uskuda, et ma koos nii vingete blogijatega Sinu lemmikute seas olen. "Hell on Heels" blogi lisasin ka kohe peale esimest põgusat ülevaadet oma lugemislisti.

  VastaKustuta
 2. oi. lajatan muhedalt mis pàhe tuleb - teaksid vaid kui tagasihoidlik ma võrreldes reaalsusega blogis olen.. igapàevaselt mul puudub tàielikult filter aju ja suu vahelisel ühendusel. Aga lemmik olla - see on au! ps. loen Sinu blogigi huviga igakord kui ilmub uus postitus, et inspireerivaks oled Sinagi mõningatele tegelastele (:

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Võrreldes enamike blogijatega, oled sa ikka palju otsekohesem ja see mõjub väga värskelt. Seega jätka samas vaimus! :D

   Kustuta
  2. Mida ma ikka keerutan, täna ongi plaanis üks negatiivne postitus kirjutada, mida mul tegelt teha ei meeldi 😞

   Kustuta
 3. Aitäh Sulle! :) Siin nimekirjas olla on minu anonüümsele pisiblogile väga-väga suur tunnustus! Eriti kuna mu blogi on viimasel ajal ajapuudusel unarusse jäänud, aga üritan ikka aega leida ja end kokku võtta. :) Sinu blogi on mulle algusest peale väga meeldinud ja loen kõiki postitusi (aeg-ajalt küll veidi hiljem kui postituste avaldamispäeval, aga vahele postitusi ei jäta). Kommenteerida võiksin tihedamini, aga ma olen kommenteerimises jätkuvalt kobavõitu- miskipärast vahel ebaõnnestub ja uueks katseks pole enam jälle aega (küll see "pole aega" on tüütu). Mulle meeldivad nii Sinu põhjalikumad analüüsid (nt koostisosade kohta, samatu arvamused kasutatud toodete kohta) kui kui erilisema lähenemisega postitused (siinkohal meenub kohe postitus imekaunitest küpses eas daamidest ehk vanakestest:)). Suurt blogimisindu Sulle!:)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tänud! :)
   Mulle meeldivadki pigem sellised anonüümsed ja veidi vähem tuntud blogid, neis on rohkem isikupära. Väga popid blogid kipuvad pisut igavad või kuidagi kauged olema. Aga jaa, kirjuta rohkem ikka! :)

   Kustuta