MINUST

Mõtlesin, et kirjutaks siis vahelduseks endast ka. Saate äkki parema ettekujutuse, mis inimene ma selline olen. Tulid mingid suvalised asja...

Mõtlesin, et kirjutaks siis vahelduseks endast ka. Saate äkki parema ettekujutuse, mis inimene ma selline olen. Tulid mingid suvalised asjad pähe ja need panengi kirja.


Ma toimin hommikul täitsa hästi, aga ma ei ole hommikuinimene. Ma ärkan ikka paar tundi. Mulle ei meeldi liiga vara ärgata ja väsinud olla. Kui pean varem ärkama, sunnin ennast toimetama ja krapsakas olema, aga enamasti olen samal ajal veel poolunes. Üldiselt ei tasu minuga liiga palju suhelda, sest ärritun kergesti. Õnneks olen enamasti hommikuti üksi. :D 

Kõige hullem asi, mis üldse hommikul juhtuda saab, on see, et piim on otsas ja ma ei saa kohvi juua. Oi pekki, neil hetkedel tahaksin küll kellegi maha lüüa, ausalt! Mul on vaja hommikul kohvi, suuurt tassi kohvi!

***

Ma olen üsna eraklik ja introvertne. Vahel mu telefon ei helise mitu päeva. Ma ise ka ei helista, sest tavaliselt ei tunne vajadust. Seltskonnas olen tihti mina see, kes istub vaikselt omaette. Oi, kui palju on minult küsitud "Miks sa nii vaikne oled?", "Mis sul viga on, ei meeldi midagi või?", "Miks sa nii kuri oled?". Sest ma sündisin sellise ülbe lõustaga, sellepärast. Ja mul pole midagi öelda. :D

***

Muusika on minu eluks väga-väga vajalik. See mõjutab mind nii palju ja ma olen muusika suhtes väga tundlik. Mõjutab mu meeleolu ja isegi enesekindlust. Annab sellist energiat, mida ma kuskilt mujalt ei saa. Ma nagu kaon ära kuskile teise maailma, kui mõnda lemmikesitajat või -lugu kuulan. Kõige rohkem pööran tähelepanu meloodiale, sõnad ei ole minu jaoks nii tähtsad. Ja loomulikult tuleb muusikat kuulata hästi valjult, nii et ikka tunda on! :D Kui leian mõne uue hea loo, siis ma olen sitaks pöördes ja õnnelik! Saan enerialaksu.

***

Ma elan praegu linnas, aga see pole minu jaoks. Ma kogun ennast mõnikord tükk aega, et näiteks poodi minna. Igal pool on liiga palju inimesi, see tekitab vahel veidi äreva tunde. Ma ei käi jooksmas ka sellepärast. Inimesed töllerdavad jalus ja siis vahi neid autosid jne...:D Ja siis ma kardan, et ma kuulan nii kõvasti mussi ja hingeldan nii hullult, et kõik ehmatavad ära. :D Maal jooksmine on hoopis teine asi, nauding. Linnas on see minu jaoks närvide rikkumine.

***

Ma olen kangekaelne ja jonnakas. Astun ühte ämbrisse 10 korda, enne kui koitma hakkab, et ei, nii ei saa ikka. Ema on rääkinud, et kui ma umbes paariaastane olin, siis ka jonnisin. Karjusin kõva häälega ja peksin peaga vastu maad. :D Ikka olen sama loll! Aga ma ise usun, et ma ükspäev kasvan suureks ja hakkan mõistlikuks inimeseks.

***

Mul on kass Nessu, meie beebi. Varjupaigast võtsime, kuigi korteriomanik ei lubanud lemmikloomi. Alguses ta oli armas kuuajane äbarik, aga nüüd tal on puberteet ja ta on täielik tropp ja kaabakas. :D Käitub nagu kutsikas. Näris näiteks mu moblalaadija juhtme läbi, nagu milline kiisu teeb nii?! Ei ole väga rahulik ja sõbralik kass, veits kiiksuga ja tujukas.

Aga temaga on hea juttu ajada. Mõnikord räägime inimkeeles, teinekord kassikeeles. Ma oskan väga hästi kräunuda. Mõnele vast tundub imelik, aga meie jaoks töötab! :D 


Järgmisel pühapäeval jätkub...

You Might Also Like

10 kommentaari

 1. Kohati nagu loeks lugu endast.. :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. No me ju luristame isegi nina samal ajal, nii et ei imesta! :D

   Kustuta
 2. Kohati lugesin ka, nagu minust oleksid kirjutanud.. Aga lahe! Saab natuke maiku, kes sa selline õigupoolest oled.

  VastaKustuta
 3. Ja kas sa käid ikka veel Tartu Ülikoolis?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ei käi, ainult kaks kuud pidasin vastu, siis loobusin ära. Tundsin lihtsalt, et pole ikka minu jaoks see kõik ja ei kahetse.:)

   Kustuta
  2. Mingil hetkel viisin kokku, et olime ühel kursusel :D

   Kustuta
 4. Väga kihvt tekst, seda lõiku, kus rääkisid introvertsusest, sain endaga samastada. Nii paljudele jääb ette, et ei lobise vahetpidamata. :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tänud!:) Imelik jaa, et see häirib, et inimene on vait. Loogilisem oleks ju tegelikult, et mingi pläralõug tüütab ära.:D Aga mina end sellepärast halvasti ei tunne. Enam...Hakkan leppima sellega, kes olen.:)

   Kustuta
 5. Ülimõnus ja huvitav lugeda! Ja pean minagi tunnistama,et väga paljud väljatoodud lõigud ka minulikud- introvertsus, muusika, ämbrisse astumised. Ma Sinu vanust täpselt ei tea, aga eriti minulik nii ca 15 a tagasi. Ma peale teatud sündmusi tiba muutunud (pisut "lobamokamaks", muusikat on paraku vähemaks jäänud ja päris palju vähemaks). ;)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oi, nii tore, et meeldis! Paistab, et oleme siin kõik päris sarnased siis. :)

   Kustuta