MINU ESIMESED NÄOHOOLDUSTOOTED

Seda, et ma juba üpris noorena kosmeetikuks tahtsin saada, teavad arvatavasti paljud lugejad. Ma olen viimasel ajal aega mõelnud kirja pann...

Seda, et ma juba üpris noorena kosmeetikuks tahtsin saada, teavad arvatavasti paljud lugejad. Ma olen viimasel ajal aega mõelnud kirja panna ka selle, kuidas enda näonaha eest hoolitsemisega üldse algust tegin.

Mäletan, et ükskord sain jõuludeks mingisuguse Avoni näovee. See oli heleroosas pudelis ja meeldis mulle väga. Mulle ei meenu, kui vana ma võisin siis olla. Arvan, et kuskil 13-14. Igatahes see oli minu jaoks väga eriline ja suure tähendusega.

Esimese tervikliku näohoolduskomplekti ostsin põhikooli lõpus. See oli kas minu 15. või 16. sünnipäeva ajal. Oli laupäev ja sõitsin selleks ekstra bussiga linna. Ostsin endale kingituseks Nivea Young tooted:näopesugeeli, koorija, näovee ja kreemi. Toodete pakendid olid matist plastikust (va pesugeel). Helesinine ja väga värske üldmulje.


Kõik tooted olid mõnusad ja kerged ning ma tõesti nautisin nende kasutamist. See oli minu jaoks uus ja eriline kogemus. Eks ma tundsin ka, et olen juba suurem, mitte enam laps. :D Vaatasin järgi, et nüüdseks on pakendid teistsugused. Vanasti oli näopesugeel pumppudelis ja näovesi spreipudelis. Ka praegu eelistan niisuguseid pakendivariante. :)

Muide, samaks sünnipäevaks sain ka enda esimesed stringid. Naabritüdruk kinkis. Need olid punased ja hõbedane sädelev playboy-jänku oli ka peal. :D Oeh, oli ajad...:)

Kas teie mäletate, kui vanalt näonahka hooldama hakkasite ning mis tooteid selleks kasutasite?

You Might Also Like

2 kommentaari

 1. Kusjuures mul on samuti samalaadne postitus meeles mõlkunud.:D Mina alustasin näonaha eest hooldamist isevalmistatud taimetõmmistega, muna-kaera-meemaskide ning lastekreemiga Антошка. Olin umbes 12 aastat vana ning ühe artikli lugemise peale tundus see kosmeetika ja eriti nahahooldusmaailm nii-nii põnev ning hakkasin igatpidi katsetama. Üheksakümnendate alguses oli kosmeetika valik ja rahaline seis piiratud. Esimene päris oma raha eest ostetud näohooldustoode oli Orto Kastepisara sarja kurgiga näovesi, mida siis vaheldumisi oma taimeteedega kasutasin.:P Edasi leidsin apteegist sarja Cosmea - neil oli valikus nii lõhnatud kui lõhnavad variandid. Valisin alati lõhnatud tooted (puhastuspiim, näovesi ja kreem). Kahjuks seda sarja enam ei toodeta.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. No aga tee ära siis, teistel oleks kindlasti huvitav lugeda!
   Kastepisara sari-on alles nimi, nii muinasjutuline ja looduslik tundub.:)

   Kustuta