GILLETTE VENUS VS RAZ-WAR

Suvi tulemas, paras aeg karvajuttu ajada.:D Mõtlesin, et võrdlen Gillette Venust ja Razwari. Minul on praegu viie teraga Razwar, sa...


Suvi tulemas, paras aeg karvajuttu ajada.:D Mõtlesin, et võrdlen Gillette Venust ja Razwari.

Minul on praegu viie teraga Razwar, saadaval on ka kolme lõiketeraga . Ma ei ütleks, et Venuse kolm tera kehvemat tööd teevad. Raseerisin ühe jala Venusega ja teise Razwariga, tulemus on sama ja karvad kasvavad ju ikka sama kiirelt tagasi, terade arv seda ei mõjuta.


Razwari käepide on veidi raskem, see meeldib mulle väga. Ei pea ise nii palju survet avaldama. Samas on Venuse pide mugavam ja käepärasem. No ja muidugi näeb Venus ikka kenam ja naiselikum välja, kuigi see välimus ei ole nii oluline minu jaoks.

Venuse tera on minu meelest palju lihtsam vahetada. Razwari tera esmakordne paigaldamine võttis mul vist mingi 10 minutit aega, no ei saanud poindile pihta! Samas vend sai selle paari sekundiga kohe tehtud. :D


Üks väga oluline erinevus on hinnas. Venuse vahetusterad maksavad MyLookis 11,95-4 tk. Razwari kolme teraga terad aga 15,95-10 tk (www.raz-war.ee)! Tera-tera-teraaaa. :D Hinnavahe on ju mitmekordne. Lisaks saab esimese tellimusega Razwarist käepideme tasuta.

Mõlemad meeldivad mulle, aga Razwari soodsam hind meeldib rohkem. Seega edaspidi tellin teran sealt.

Tegelikult on mul ka epilaator olemas, aga sellega ei saa iial nii siledat tulemust. Lisaks kasvavad mul epileerides karvad rohkem sisse. Aga tulemus püsib jällegi tunduvalt kauem kui raseerides. Nii ma siis kombineeringi kaht erinevat meetodit.

Mida teie karvade eemaldamiseks kasutate?

You Might Also Like

2 kommentaari

 1. Kasutan samasugust Gilette'i. Kui võimalik, siis Breeze teradega. Depileerimine-epileerimine väga-väga ärritab mu nahka. Razwar vist hetkel otsas mylookis, vähemalt ma ei leidnud?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oih, MyLookis neid polegi, unustasin täpsustada. Sorri, teen postitusse ka paranduse. :)
   Razwari leiad siit http://www.raz-war.ee/ .

   Kustuta