INEBRYA ŠAMPOON

INCI:Aqua(Water), Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Myreth Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, SodiumChloride, Parfum (Fragnance), Citric A...


INCI:Aqua(Water), Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Myreth Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, SodiumChloride, Parfum (Fragnance), Citric Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Oleyl alcohol, Zanthoxylum Bungeanum Fruit extract, Methylchlotoisothiazolinone, Methylisothiazolinone

INEBRYA GREEN SENSITIVE SHAMPOO (300ml-8 euri). Kui mulle päriselt kohale jõudis, et mu peanahk on ka tundlik misiganes põhjusel, hakkasin otsima vastavat šampooni. Ja seekord otsustasin proovida midagi professionaalsemat, mitte tingimata looduslikku. Teadsin kindlalt, et otsin siiski midagi SLSi vaba ja võimalikult lihtsat.


Vaatasin Tradehouse`i lehel ringi ja arvasin, et see šampoon on mulle sobivaim. Paras kogus soodsa hinnaga ning koostisega võisin ka enam-vähem rahul olla.

Olen nüüdseks terve pudeli ära kasutanud ja võin oma lõpliku arvamuse välja öelda. See šampoon lõhnab ja vahutab hästi. On tõesti õrn ja ei ärrita absoluutselt, ei mingit kiskumist ega ketendust. Kindlasti julgen mõõdukalt tundliku peanaha korral soovitada.


Minu puhul on miinuseks siiski see, et peanahk läheb kiiresti rasuseks. Peaksin ideaalis iga päev pead pesema. Selleks see šampoon ka oma leebuse tõttu sobiks, kuid ma lihtsalt ei taha seda teha.

Olen õnnelik, et see šampoon mu peanahale sobib, kuid samas ajab täiega närvi, et juuksed nii kiiresti luduks muutuvad. :D Aga kokkuvõttes pigem siiski okei kraam, sest ega ta ju ei lubagi rasusust kuidagi mõjutada.

You Might Also Like

0 kommentaari