KOOLILÕPU MEIGID

Eile käisin mõnele koolilõpetajale jumestust tegemas. Alguses, kui pakkumine tehti, ma loomulikult ei tahtnud väga minna. Pole lihtsalt väg...

Eile käisin mõnele koolilõpetajale jumestust tegemas. Alguses, kui pakkumine tehti, ma loomulikult ei tahtnud väga minna. Pole lihtsalt väga kaua teisi jumestanud ja noh, ma alati kõigepealt pigem keeldun lihtsalt, kui midagi ette võtan.:D Loll komme.

Nüüd olen siiski väga õnnelik, et nõustusin. Tüdrukud olid väga armsad ja sõbralikud. Lõpptulemusena olid nad ülikaunid, toonid sobisid neile nii hästi ja kleitide ning soengutega koos oli kõik täiuslik. 

Tore oli nendega koostööd teha. Andsin neile tihti peegli kätte, et nad saaksid kaasa rääkida, kui arvavad, et midagi võiks teisiti olla. Tegelikult nad olid kõigega rahul, mis ma tegin ja paistis, et nad usaldasid mind. Kasuks tuli ka see, et neil oli ikkagi mingisugune ettekujutus juba olemas, et mis tulemust nad ootavad. Ühel tüdrukul oli isegi pilt sellest meigist kaasas, mida ta soovis. Tegi minu töö kohe palju lihtsamaks.

Igatahes mina sain jällegi kinnitust sellele, et jumestamine on täielikult minu teema ja peaksin sellega palju rohkem tegelema. Olen tegelikult juba aastaid paari kindla täiendkoolituse peale mõelnud, kuid kahjuks on need üsna kulukad. Pean siis praegu youtube`ga leppima, pole hullu. :D

Fotod on muidugi kenasti ülevalgustatud ja mitte eriti kvaliteetsed, aga aimu saate ikka. 
You Might Also Like

3 kommentaari

 1. Hei!
  Tahtsin küsida, mis koolis sa käinud või kus õppinud jumestamist/kosmeetikuks? Ei tea ka täpselt, mis su eriala on. :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Õppisin Tartus Iluravi Rahvusvahelises Erakoolis. Erialaks oli kosmeetik, maniküür-pediküür. Jumestamist õpetati kahjuks ainult algtasemel, oleks palju enamat tahtnud.

   Kustuta
 2. Harjuta see loll komme välja, millest Sa esimese lõigus rääkisid!:D Haara võimalustest kinni ja tegele sellega, mis rõõmu pakub.:)

  VastaKustuta