100% PURE SILMAKREEM

INCI: Aloe Barbadensis (Organic Aloe) Leaf Juice*, Rosa Centifolia Flower Water (Organic Rose Hydrosol)*, Rosa Canina Seed Extract (Ros...

INCI: Aloe Barbadensis (Organic Aloe) Leaf Juice*, Rosa Centifolia Flower Water (Organic Rose Hydrosol)*, Rosa Canina Seed Extract (Rosehip Oil), Coffea Arabica (Organic Green Coffee) Seed Extract*, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Ascorbate (Vitamin C), Extracts of Coffea Arabica (Coffee Cherry) Seed, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf, Origanum Vulgare (Oregano) Leaf, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf, Hydrastis Canadensis (Goldenseal), Vanilla Planifolia (Vanilla Absolute) Fruit, Euphorbia Cerifera Cera (Candelilla Wax) * Certified Organic

COFFEE BEAN CAFFEINE EYE CREAM (30 ml- 20 euri). Ühel talvehommikul märkasin, et mul on jõõõhkrad kortsud silmade all! Ei jäänud ma järsku vanaks, hoopis kõhuli olin hakanud magama millegipärast. Eriti hull oli lugu vasaku silmaalusega, sest need kortsud ei kadunud ka päeva peale enam päris ära.

Sellepärast hakkasingi mõtlema silmaümbruskreemi peale. Varasemalt olen kasutanud ainult ühte silmakreemi, see oli DeSheli oma.(Ei teagi, paljud teist sellise firmaga kokku on puutunud, äkki peaksin sellest eraldi postituse tegema?) Loomulikult ma mõistsin, et padjakortsud kaotab ainult see, kui hakkan selili magama, aga otsisin siiski mingit leevendust.


Silma jäi just see 100% Pure  kreem. Hinda võib esialgu kalliks pidada, kuid samas kreemi kulub imevähe. Ma olen seda vist pool aastat küll juba kasutanud ja mul on veel umbes pool tuubi alles! 

Pakend on väga tuus. Papptorust ümbrise sees peitub pumbaga tuub. Väga originaalne, lihtne ja kena.

Kui nüüd sisust rääkida, siis mingeid imesid see kreem minu puhul küll korda pole saatnud. Noh, kui päris detailidesse laskuda, siis kreem peakski ainult turseid  ja tumedaid silmaaluseid vähendama. Kortsuravi ei lubatagi. Seega ise olin loll. Kurat, ma praegu mõtlen küll, et mis ma tast üldse ostsin?! See polnud ju üldse see, mis mul vaja oli. :D


Kui õhtuti palju vett joon, on silmaalused raudselt hommikul turses. Vahel on joomatagi nägu paistes.:D Ka tumedaid silmaalused esineb mul ikka. Loogika ja looduse vastu ei saa ja kreem on ikka ainult kreem. Hea niisutaja on see siiski ja usun, et seda kortsuteemat see mingil määral siiski ennetab, sest sisaldab antioksüdante. Lisaks meeldib mulle kreemi ka huultele kanda. 

Ja see kreem lõhnab nagu küpsis! See oli täiega ootamatu, aga harjusin ära. Nüüd lugesin koostisest ka välja, et sisaldab ju vaniljet, selge pilt! Igatahes see küpsisekreem arvatavasti sobib kortsuennetuseks pigem. Teistest blogidest olen väga kiitvaid arvustusi lugenud ja seega proovida tasuks ikka. Seda enam, et kreemi jätkub nii pikaks ajaks.

You Might Also Like

3 kommentaari

 1. Võiksid deshelist postituse teha küll, et kuidas tooted meeldisid. Ise üsna skeptiline selle koha pealt, ka hind üsna krõbe :)

  VastaKustuta
 2. Olen sama kreemi kasutanud juba mitu mitu kuud. Tumedad silmaalused on nagu paremad aga jah, kortsukeste vastu ei mõika. Alguses olin rohkem sillas kui nüüd.... Kui keegi leiab loodusliku kortsuvastase kreemi siis pln andke teada!

  VastaKustuta
 3. Ma ei ole eriti silmakreemiusku- kasutan enamjaolt tavalist lõhnatut niisutavat või toitvat näokreemi või palsamit silmaümbruses ning mind ümber veenda enam ei anna. Vahel katsetan ka mõnd silmakreemitestrit. Mul üsna tugevad nn naerukortsud (mõni ehk ütleks kanavarbad, aga ma ikka üritan positiivsemaid nimetusi leida) - nende vastu aitaks ilmselt tõesti ainult hr. Pree või mõni tema kolleeg. :D Ega muud ei annagi teha kui silmaümbrusnahk lihtsalt niisutatuna hoida.
  Aga sellel 100%pure kreemil peaks ka väiksem tuubivariant olemas olema, et kes proovida sooviks, siis saab ka väiksema kogusega enne katsetada.
  DeShelist tean ma nii palju, et mu üks tuttav rääkis sellest kogemusest kerges püstijalakomöödia vormis. Temal oli selline nn kurbnaljaks kogemus. Loodetavasti oli sinu kogemus parem.

  VastaKustuta