GREEN PHARMACY MITSELLAARVESI

INCI:Aqua, Glycerin, Sodium Cocoamphoacetate, Polysorbate-20, Maltooligosyl Glucoside/Hydrogenated Starch Hydrolysate, Propylene Glycol,...


INCI:Aqua, Glycerin, Sodium Cocoamphoacetate, Polysorbate-20, Maltooligosyl Glucoside/Hydrogenated Starch Hydrolysate, Propylene Glycol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Panthenol, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate

GREEN PHARMACY CHAMOMILE MICELLAR SOLUTION 3 IN 1(250 ml-2,2 euri). Lubab õrnalt, kuid efektiivselt eemaldada mustuse ning meigi. Sisaldab kummelit ning pantenooli, mis on mõlemad rahustava toimega. Poola kaup. Ausalt, suhtusin eelarvamusega, kuid ostsin siiski ära.


Noh, õrn on ta küll. Ka selles mõttes, et meigi eemaldamine võtab pisut rohkem aega, kui teiste siiani katsetatud mitsellaarvetega. Tundub, et nahka peab kauem nühkima. Ripsmetušiga sama lugu, eemaldamine nõuab veidi suuremat vaeva. Samas midagi katastroofilist ka pole. 

Kummelit ja pantenooli on arvatavasti koostises liiga vähe, et neil mingi mõju ka oleks. Muidu on saadaval ka kaera ekstraktiga variant. Ja lisaks sellele on võimalik osta ka suur, 500 ml pudel.


See mitsellaarvesi vahutab ka ikka parajalt, rohkem kui Garnieri või L`Orèali oma. Ei tea, kas just vahust põhjustatult, aga jätab naha kleepuma ka. Rõve nätska tunne on ja päris tihti loputan näo veega üle. Eks siin sõltub asi ka kogusest ehk. Mida rohkem vett vatile kannan, seda rohkem katsudes kleepub. Lihtsalt põhimõtteliselt väga häirib, et mingi vahukiht jääb nahale, see ei tundu kuidagi moodi õige.

Selle raha eest käib kah. Kleepumise ja vahu pärast ei osta uuesti. 

You Might Also Like

0 kommentaari