KRISTALLDEODORANDID

INCI: Potassium Alum KRISTALLDEODORANT (6,5 euri). Kuna mu nahk ei kannata eriti tavalisi deodorante, siis otsustasin jälle seda krista...

INCI: Potassium Alum

KRISTALLDEODORANT (6,5 euri). Kuna mu nahk ei kannata eriti tavalisi deodorante, siis otsustasin jälle seda kristallipulka kasutama hakata. Minu mäletamist mööda toimis see higilõhna vastu päris hästi, olen seda kunagi varem kasutanud. Nüüd aga ei jäänud ma sellega üldse rahule. Ei funka lihtsalt ja kõik! Väga veider. Vedasin maale ja andsin mampsile, aga ega tema ka seda vist eriti ei armasta kasutada. 

INCI: Purified water (Aqua), Potassium Alum (Natural Mineral Salts), Natural Fragrance made with essential oils and extracts, Sodium Bicarbonate, Benzoic Acid, Zinc Gluconate.

CRYSTAL ESSENCE MINERAL DEODORANT BODY SPRAY (118 ml-4,8euri). Mäletan, et Iluloba blogi soovitas kunagi sedasama vahendit, aga rulldeodorandi kujul. Mina valisin sprei, tundus vist mugavam või hügieenilisem, ei teagi. Lõhn on tagasihoidlik, kuid väääga hea ja värske!

Võib nahale piserdada kohe pärast raseerimist, ei aja kipitama. Ainus halb asi on see, et ei mõju jällegi absoluutselt. Ja siis kuivab kaua. Ja hakkab tilkuma ja nirisema, kui liiga palju lasta. 

Ilmselt ka see rulliku-variant poleks minu puhul tõhusam. Ainus erinevus koostise osas oli see, et rulldeodorant sisaldab paksendajana tselluloosi.

Või siis sobibki lihtsalt lahjematele higistajatele. Mul on tundlik nina ja väga häirib, kui natukenegi haisen. :D

(Värskest Anne&Stiilist just nägin ka, et testiti igasugu deodorante. Looduslikumad tooted ei saanud väga positiivseid hinnanguid. Parimaks peeti Dove`i rulldeodoranti.)

INCI: Purified Water (Aqua), Potassium Alum (Natural Mineral Salts), Sodium Bicarbonate, Benzoic Acid (natural preservative), Zinc Gluconate (natural preservative)

CRYSTAL FOOT DEODORANT SPRAY. Täiesti lõhnatu. Toime on minu arust praktiliselt olematu. Tööl olles kannan 10-12 tundi kinniseid jalatseid ja noh, võite ise ette kujutada, mis siis ees ootab, kui ma õhtul koju jõudes jalatsed ära võtan. :D Muidugi väga karmid tingimused testimiseks ja sellise aja peale ei saagi mingilt soolaveelt imesid oodata.

Mõistlik oleks osta lahtised jalanõud, aga ma ei ole ühtegi sobivat paari leidnud. Esiteks on kõik jalatsid väiksed. Suurusega 41 pole mul mitte miskit enamasti teha. Meeste plätu-laadsed asjandused on ikka liiga mehelikud. Lisaks soovin veel ortopeedilist talda, sest mul hakkab see lollakas pöianukk välja paistma...

Ühesõnaga, jalasprei ei tööta. :D

Spreisid kasutan pärast duši all käimist ikka, lihtsalt värskendamiseks. Sellest on saanud harjumus. Nii väga sooviks neid edaspidigi kasutada, aga...

Novot, minust on saanud mingi haisev rasvapea, khuul. Kas loodusinimesed ongi sellised? :D Tuleb vist ikka mingil määral keemia poole tagasi pöörduda, et ennast normaalselt tunda.

You Might Also Like

6 kommentaari

 1. Jah, nüüd oledki rõve haisev hipi xD

  VastaKustuta
 2. Jalaspreina soovitan Missha Ginger & Vinegar Deo Foot Mist'i. Minul täitsa töötas.

  VastaKustuta
 3. Huvitav blogi- teistmoodi :) Võiksid endast ka rohkem kirjutada, kellena töötad, vaba aeg jms :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. No eks ma olen ise ka veits teistmoodi ja blogis püüan iseendaks jääda. :) Samamoodi olen ma ka üsna tagasihoidlik. Pisut olen endast kirjutanud, aga ma eelistan hetkel veel olla nii anonüümne kui võimalik.

   Kustuta
 4. Mul ka see vedelal kujul kristalldeodorant (mis sul pomegranate on) ei mõju üldse - samas pulga kujul (tee kraani all märjaks või kanna märjale nahale) mõjus lihtsalt ülihästi - ja kestis sada aastat kuni see ükskord koristamise käigus ära visati :D Seega proovi kindlasti tahkel kujul ka.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kraani all teen märjaks ikka, aga peab vist kauem nühkima, et paremini mõjuks.

   Kustuta