MINU DESHELI KOGEMUS

Mina asusin DeShelisse tööle päris alguses, kui see firma Eestis tegutsema hakkas. Kokku olin ametis umbes 1,5 aastat ja selle aja jooks...


Mina asusin DeShelisse tööle päris alguses, kui see firma Eestis tegutsema hakkas. Kokku olin ametis umbes 1,5 aastat ja selle aja jooksul sain megasuure kogemuse ja suurepärase ülevaate eesti naiste näonaha olukorrast ja harjumustest.

Mina tegin tööd Chrystal Youth sarjaga. Ostsin endale ka esimese paari nädala jooksul komplekti ära, pidasin seda lihtsalt ainuõigeks variandiks. Tooted olid  ju väga kvaliteetsed. Lisaks tundsin, et  ei saa müüa midagi nii hinnalist ise tooteid kasutamata.

Tooteid oli komplektis palju, aga minu jaoks oli see pigem positiivne ja põnev-mida rohkem, seda uhkem. Või noh, tegelikult ei olnud palju, kõik täiesti elementaarsed näohooldustooted. Isiklikust seisukohast ütlen ausalt-minu nahk pole IIALGI nii heas seisus ja nii terve olnud, kui sel ajal. Mu näonahk ei punetanud enam praktiliselt üldse, polnud justkui enam nii tundlik ja vastuvõtlik. Jume oli ühlane ja kaunis, nahal oli tõesti nagu kuma. Ma olen siin kuskil maininud ka, et mul oli põsel mingi eriti rõve punetav ja ketendav ekseemilaik. See kadus neid tooteid kasutades kuu ajaga. Minule sobis see komplekt imehästi.


Loomulikult ei vorpinud me seal 50-aastaseid näolappe 30-ks, kuid ma nägin seal töötades iga päev  väikseid ja vahel ka suuremaid imesid. Kosmeetikaga oli võimalik tõepoolest nahka pinguldada, turseid alandada, kortsukesi mahendada, no jume paranemine käis pea alati asja juurde. Ja ärge tulge ütlema, et see pole midagi erilist. On küll! Ma oskan nimetada väga vähe tooteid, millel üldse mingisugunegi (nähtav) mõju nahale on.

Just nüüd sain aru, miks ma siin blogis nii palju vingun ja toodetega rahul pole. Sest ma olen ära rikutud! :D Ma lihtsalt tean, mida tegelikult tähendab kvaliteet. Mida tähendab see, kui sõnade taga peituvad ka tulemused ja garantii. Tõsi, ma pole ka proovinud samas hinnaklassis kosmeetikat eriti palju. Reeglina pole ju võimalik tooteid enne ostmist oma nahal ära proovida. Mina oma tundliku nahaga küll lambist mingit kallimat kreemi ei julgeks osta.

Nüüd on seal näohoolduseks kasutusel vist ainult uuemad Diamond Treasures sarja tooted, pole kindel. Nendega ma kahjuks pikalt tutvuda ei jõudnud ja ei oska nii hästi kommenteerida. Arvan siiski, et kui on võimalus tooted ära proovida, tasub seda igal juhul teha, kui huvi on.

You Might Also Like

0 kommentaari