ILUANKEET #2 ANNI

ANNI (25) 1. NAHATÜÜP. Näonahk on tundlik, t-tsoonis on kergelt rasusem aga mitte tugevalt kombineeritud, kuperoosa on põsepiir...


ANNI (25)

1. NAHATÜÜP.

Näonahk on tundlik, t-tsoonis on kergelt rasusem aga mitte tugevalt kombineeritud, kuperoosa on põsepiirkonnas. Talviti esineb ka naha ketendust.

2. NÄOHOOLDUSRUTIIN.

Näonaha hooldusrutiin on põhjalik enamuse ajast, ikka hommikul ja õhtul. Näiteks puhastuspiim Oriflame`i Optimals sarjast tundlikule nahatüübile ja sama sarja näovesi. Meeldib ka kasutada The Body Shopi aaloe toonikut. Siis niisutan tavaliselt aaloe-või kummelibaasil kreemiga. Üks lemmikuid kreeme on olnud Diori Hydra Life sarjast. Lisaks meeldib teha maske ja koorimist näonahale vähemalt kord nädalas. Niisutavaks maskiks ostan avokaadot, lisan natuke mett ja kookosrasva :) Ja lemmik koorija on Micabella happekoorija, mis tõesti puhastab pooridest mustuse ja eemaldab surnud naharakud.

3. MILLE JÄRGI VALID KOSMEETIKAT?

Kosmeetikat ja näonaha tooteid valin selle järgi, mis on ikkagi taskukohane ja enamjaolt looduslikum. Et ei tehtaks loomkatseid ja parabeene poleks väga palju lisatud juurde. Kui tootel on juba kolm parabeeni lisatud, siis jääb ka tavaliselt ost sooritamata. Meeldib katsetada uusi tooteid ja brände.

4. KÕIGE KALLIM ILUOST.

Kallimaks ostuks on vist kujunenud Too Faced lauvärvide komplekt, millega olen väga rahul. Pigmendi sisaldus on rohke ja püsib paigal. Kallim ost, millega rahule ei jäänud, oli Chaneli ripsmetušš. Ei andnud lubatud tulemust ja kiskus väga kokku ripsmeid.

5. DEKORATIIVKOSMEETIKA LEMMIKUD.

Kosmeetikakotis on enamus sarjad The Body Shop, Oriflame`i Giordani Gold, Isadora, Too Faced, Dior. Very Me lainerita ma ei oskaks elada ja kindlasti on üks punane huulepulk ka Giordani Gold sarjast must have.

6. KUI SUURT RÕHKU PANED JUMESTAMISELE?

Meigin ennast üldiselt iga päev (töökohustus). Suuremat rõhku panen siis, kui on pidulik sündmus või ka peole minek. Julgen minna kodust välja ka ilma meigita, aga kuna kulmud ja ripsmed on väga blondid, siis näen tõesti näotu välja. Meeldib  katsetada erinevaid meigistiile.

7. KUI PALJU JÄRGID MEIGITRENDE?

Meigitrende ikka jälgin. Ajakirjadest ja internetist leian alati kasulikku infot, mida teatud hooajal proovida või millele rohkem rõhku panna. 

8. KAS KÜLASTAD KOSMEETIKUT?

Ei külasta kosmeetikut. Varem külastasin, et kulme värvida, aga nüüd olen ka sellega  ise hakkama saanud. Olen soetanud häid tooteid, millega saan ise teha kodus näonahahooldust.

9. LEMMIK NAHAHOOLDUSTOODE.

Kehakoorijad on mu lemmikud :) Nendest ei saa kunagi küll. Hetkel ka vannitoas mitu erinevat, et oleks valikut. Väga meeldivad jahvatatud puuviljakivide või siis purustatud pähklikoortega koorijad. Just need koorijad, mille koorivad osakesed ei kipu sulama (suhkur ,sool). Lemmikud on The Body Shopi oliivi ja Joik kaera ja pruuni suhkruga koorijad.

10. KUI ON MIDAGI OLULIST KOSMEETIKAMAAILMAGA SEOSES ÖELDA, ANNA MINNA! (Mõni huvitav/naljakas kogemus, oled tänavapildis midagi näinud, ise feilinud jne...)

Mina olen feilinud isepruunistajatega. Miks nad iga kord laiguliseks jäävad ja oranžid on??? Tänavatel näen väga jubedaid kulmusid ka.

Anni tegeleb ka jumestamise ja hennaga, uuri lähemalt siit.

You Might Also Like

0 kommentaari