ILUANKEET #3 SIRET

SIRET (26) 1. NAHATÜÜP. Minu nahatüüp on normaalne. Näonahal esineb harva probleeme. Ei vaja pidevat kreemitamist.  2. NÄOHOOL...


SIRET (26)

1. NAHATÜÜP.

Minu nahatüüp on normaalne. Näonahal esineb harva probleeme. Ei vaja pidevat kreemitamist. 

2. NÄOHOOLDUSRUTIIN. 

Minu näohooldusrutiinis on kõige olulisem enne magamist meik maha võtta. Kuid üldiselt hommikul pesen näo veega ning siis kasutan Neutral pesuvahtu, toonikut ja kreemi. Õhtul võtan meigi maha ja kreemitan. Öösiti kasutangi kreemi rohkem. Kreemiks on mul Mussa Canaria banaani näokreem. 

Kreemina kasutan ka looduslikku aloe verat. Aloe verat ja banaanikreemi olen hetkel soetanud Kanaaridelt. Koorimise osas on suur lemmik kookoserasv, mesi ja kohv. Vahel segan ka juurde oliiviõli ja kaneeli.

3.MILLE JÄRGI VALID KOSMEETIKAT? 

Uurin, et ei tehtaks katseid loomadel. Ostes ikka vaatan, et oleks võimalikult looduslik/nahasõbralik. Kui vaja, siis uurin rohkem internetist või tuttavatelt, kellel rohkem teadmisi. Meeldib väga uusi tooteid katsetada.

4. KÕIGE KALLIM ILUOST? 

Ostsin kunagi meigi jaoks aluskreemi-Jane Iredale Smooth Affair. Kreem ise teeb enda tööd hästi, kuid hind on krõbe. Olen leidnud odavama ja sama hea aluskreemi. 

5. DEKORATIIVKOSMEETIKA LEMMIKUD.

Kasutan enamasti mineraalkosmeetikat. Võimalikult kvaliteetset, mitte Loreali mineraaltooteid, mis on tõesti...!!! 

Lily Lolo mineraalkosmeetikaga olen väga rahul ja nahale need tooted meeldivad. Need on soodsad ja teevad enda tööd hästi. Kasutan neid tooteid meikimiseks juba 2 aastat ja usun, et ka edaspidi. Väga-väga suured lemmikud!!!

6. KUI SUURT RÕHKU PANED JUMESTAMISELE?

Loomulikult ma julgen igapäevaselt meigita ringi käia. Koguaeg ei pea krohv peal olema. Eriti viimasel ajal ma kohe üldse ei viitsi end meikida. Nii hea on olla. Aga kui toimub mingi suurem pidu või üritus, eks ma ikka panen natuke rohkem värvi silmadele või teen veidi tumedamad huuled. Oleneb kõik sellest, mida selga panen :)

7. KUI PALJU JÄRGID MEIGITRENDE?

Kuna teen hobina ise meike, siis ikka uurin uusi meigitrende. Meeldib väga katsetada uusi asju :) Kuid praktikas teen ikka endale või teistele nii,  kuidas sobib. 

8. KAS KÜLASTAD KOSMEETIKUT?

Külastan kosmeetikut kord kuus kulmude pärast. Lasen värvida ja vahatada. Näohooldust ma pole kunagi teinud kosmeetiku juures. Väga kallis lõbu. Usun, et kui igast solki enda näole ei määri ja korralikult ise hooldada, ei ole väga vaja minna kosmeetiku juurde. Kui tõesti on probleeme nahk, tasuks käia ja küsida nõu. Kosmeetik aitab valida tooted ja õpetab, kuidas õigesti hooldada. On mõnus, kui keegi teine hellitab su nahka. 

9. LEMMIK NAHAHOOLDUSTOODE 

Kookosrasv. Nahk jääb nii pehme ja mõnus. Pluss, see on mitmekülgne, kuna saab kasutada juustel jne. Soovitan googeldada. 

Näokreemi osas ikka minu Mussa banaanikreem. Kätekreem on mul ka samast sarjast ja ülihea. Koorimiseks soovitan ikka kodused asju: kohvi, mesi, oliiviõli jne. 

10. KUI ON MIDAGI OLULIST KOSMEETIKAMAAILMAGA SEOSES ÖELDA, ANNA MINNA! (Mõni huvitav/naljakas kogemus, oled tänavapildis midagi näinud, ise feilinud jne?) 

Olen isegi noor olnud ja siis panin ikka palju-palju kreemi näole. Jumestuskreem pidi ikka mõni toon tumedam olema ja paks kiht nahal. Nüüd, olles vanem ja nähes selliseid tüdrukuid linnas, on ikka kaunis jube vaatepilt. 

Vanemad peaksid sellele rohkem tähelepanu pöörama. Selline mask, ma usun, on vägagi kahjulik nahale. Eriti kui  nahk on niigi probleemne. Koolides võiksid käia kosmeetikafirmad ja rääkida õigest nahahooldusest. Paljud noored hakkavad nii varakult koorima ja mitu korda nädalas. Tean kahjuks selliseid noori päris palju. 

Minu vanaema on 65 aastane ja mina hetkel 26. Selle aja jooksul ei ole mina oma vanaemal näinud vistrikke ja mingeid muid  nahaprobleeme. Nagu ta ütleb viisakalt : "Igat jama pole vaja ka näole määrida". 

Pluss minu suurim soov oleks, et ei tehtaks katseid loomadel. Vaevalt see täide läheb :(

You Might Also Like

0 kommentaari