ILUANKEET #4 HELENA

HELENA (31) 1. NAHATÜÜP. Nahatüüp on mul kombineeritud. Otsmik ja nina on suhteliselt rasused ja samas ülejäänud nägu on normaa...


HELENA (31)

1. NAHATÜÜP.

Nahatüüp on mul kombineeritud. Otsmik ja nina on suhteliselt rasused ja samas ülejäänud nägu on normaalne. Kuivust ei esine. 

2. NÄOHOOLDUSRUTIIN.

Näo hoolduses olen ma suht laisk. Ei kasuta kreeme ega muud sellist. Õhtul enne magama minekut pesen nägu Neutrogena Visibly Clear 2-in-1 vahendiga ja kord nädalas ka teen sellega õhtul maski. 

3. MILLE JÄRGI VALID KOSMEETIKAT?

Kosmeetikat valin katse-eksituse meetodil ega jälgi eriti reklaame. Toodete koostisosad ei ole minu jaoks olulised ning neid ma samuti ei jälgi. Vahest harva katsetan uusi tooteid, kuid enamjaolt ma siiski jään oma lemmikute juurde. 

4. KÕIGE KALLIM ILUOST? 

Kõige kallimaks iluostuks võin ma pidada botox süste, mille proovisin ära selle aasta kevadel. Kuna ma olen suhteliselt laisk inimene, kui asi puudutab iluprotseduure, siis iga kell teeksin seda uuesti, kuna tulemused olid kiired ja kestsid mitu kuud. 

5. DEKORATIIVKOSMEETIKA LEMMIKUD.

Kõige lemmikumad on siiani olnud Max Factori tooted, kuna nendes pole ma kordagi pidanud pettuma.

6. KUI SUURT RÕHKU PANED JUMESTAMISELE? 

Ma ei meigi end igapäevaselt ja teen seda vaid siis, kui on kuhugi välja minek või nädalavahetustel. Kodust julgen väljuda ka meigita ja ei karda, et mind imelikult vaadatakse. Paar korda nädalas värvin vaid ripsmeid enne kodust välja minekut, kuid seda ka mitte tihti, kuna kontoris olles silmad väsivad kiiresti selle tõttu. Kuna klientidega otse kohtuma ei pea igapäevaselt, siis ei pea ka vajalikuks end meikida. 

7. KUI PALJU JÄRGID MEIGITRENDE?

Meigitrende ei jälgi üldse, vaid meigin end vastavalt sellele, mis mulle sobib ja mis on juba harjumuseks kujunenud. 

8. KAS KÜLASTAD KOSMEETIKUT?

Kosmeetikuid ei külasta üldse. 

9. LEMMIK NAHAHOOLDUSTOODE.

Lemmik toode, mida ma kasutanud olen, on Neutrogena pesuseep, mis sisaldab ka kreemi. Sellega pestes käsi või nägu ei ole vaja enam peale pesu kreemitada, kuna jätab käed, näo ja keha ülipehmeks. Kahjuks seda toodet Eestis ei müüda. 

10. KUI ON MIDAGI OLULIST KOSMEETIKAMAAILMAGA SEOSES ÖELDA, ANNA MINNA! (Mõni huvitav/naljakas kogemus, oled tänavapildis midagi näinud, ise feilinud jne?)

Hetkel ei tule midagi naljakat meelde. Ainus asi, mis tuleb on see, kui kunagi haiglas olles oli mul raviarstiks üks vägagi kena meesterahvas. Pidin hommikul minema sondineelamise protseduurile ning kahjuks ei osanud ma ette arvata, mida see endast täpselt kujutab. Värvisin siis hommikul vara paksult ripsmed ära, et arstile muljet avaldada. Umbes 3 minutit peale protseduuri algust olid mul pisarad tušši korralikult laiali ajanud mistõttu lahkusin ma laualt suure häbiga, kuna nägin välja nagu tõsine panda karu. Kauni mulje avaldamisest oli asi kaugel. 

You Might Also Like

1 kommentaari