LUMI RABAMASK

LUMI SÜGAVPUHASTAV RABAMASK HUMIINAINETE JA KASEEKSTRAKTIGA (200ml-39 euri). Seda maski pakkus Lumi tiim mulle ise proovida. Nad lugesid...


LUMI SÜGAVPUHASTAV RABAMASK HUMIINAINETE JA KASEEKSTRAKTIGA (200ml-39 euri). Seda maski pakkus Lumi tiim mulle ise proovida. Nad lugesid mu arvustust sügavniisutavast kreemist (siin) ning soovisid, et ma ikka endale nende tootevalikust midagi sobivat leiaks ja hea tulemuse saaks. Andsid valida mitme niisutava toote vahel. Tegelikult pidi minuni jõudma hoopiski sügavniisutav mask, kuid millegipärast läks jutt sellele turbamaskile ja mina ei julenud pirtsutama ka hakata. :) Sain maski enda kasutusse maikuus, mil see toode oli nende valikus ka üsna värske ja arvasin, et ehk sellest niisugune muutus.

Mask peaks sügavpuhastama ja poore ahendama. Tulemuseks ühtlane, elustunud ja särav näonahk. Regulaarne kasutamine ennetab vananemisilminguid ja kiirendab naha loomulikku uuenemist.

Mask on üsna vedel ning võrreldes Vestige Verdanti maskiga ka peenekoelisem. Turvas on nagu kreemjam ja ühtlasem. Konsistentsilt meeldis mulle Lumi mask kindlasti rohkem. Toime poolest on nad samad, mis on ka loogiline, sest et noh... turvas on turvas. Ja see toime  on kahjuks minu nahal olematu või pigem negatiivne. Ma ei näinud jällegi, et pooride olukord oleks paranenud või jume paremaks läinud. Turbamask ikka kuivatab mu nahka päris hullusti, kuigi tegin enne naha märjaks ja piserdasin ka maski toimimise ajal näo spreiga üle.


Lasin maski proovida ka ühel tuttaval. Anni nahk on kuivemapoolne ja pigem tundlik, põskedel kuperoosne. Tema arvamus maskist: "Kuivas ikka maru kiiresti. Panin niiskele nahale, vahepeal oli kiskuv tunne ning siis niisutasin näospreiga. Maha pesta oli kerge. Näonahk punaseks ei läinud, nii et sobib tundlikule nahale. Kooris mu ketenduse ära. Põsepiirkonna tegi ilusaks pehmeks, aga ikkagi mul tunne et natuke kuivatas ka. Õrnalt sügelev tunne on. Tõi rohkem välja nahaaluseid punne. Mitte vist päris miiliume, aga midagi ma näen näos palju rohkem...Mingi aeg siiski tekkisid nahale punased laigud, kuid need taandusid." 

Lõpuks otsustasin siiski maskist loobuda ja selle sai endale minu blogi lugeja Riina. Palusin ka tema arvamust. Riina nahk on segatüüpi, t-tsoon rasusem ja põsed kuivemad, ning tundlikkust ei esine. "Mask on hea, harjumatult vedel võrreldes teiste maskidega. Jube raske on seda pudelist kätte saada, sest pump ei tööta hästi. Puhastab, eemaldab liigse rasu, ei kuivata. Muud ei oska väga täpselt kommenteerida. Kui oleks mugavam pakend, ostaks kindlasti."

No vot, sellised lood. Mina olen nüüd igatahes veendunud, et mitte ühtegi turbamaski ma enam kasutada ei taha, kuna need kahjuks mulle ei sobi. Arvan, et turbamask on ikkagi pigem rasuse naha teema. Ja ikka väga müstiline on see, kuidas ühele inimesele toode ilusti sobib ja teisele lihtsalt ei istu. :D

Lumile olen siiski väga tänulik, et nad sellist hoolivust üles näitasid. Seda kohtab harva. :) 

You Might Also Like

3 kommentaari

 1. See mask tundub just midagi mulle, kui suurepoorilise ja rasuse nahatüübi omanikule :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jaa, sest kui ma õigesti mäletan, siis sulle sobis see Vestige Verdanti mask ka ju. :)

   Kustuta
  2. Mhmh, mulle üldse igasugused sügavpuhastavad ja sellised tooted sobivad hästi, tõmbavad mustad täpid tunduvalt väiksemaks.

   Kustuta