NAUTSIII! [SÜNNIPÄEVALOOS-LÄBI]

Täna, täpselt aasta tagasi, avaldasin ma siin esimese postituse. Jees, mu blogibeebi on nüüd aastane! :) Mingit motivatsioonipuudust ei ole...

Täna, täpselt aasta tagasi, avaldasin ma siin esimese postituse. Jees, mu blogibeebi on nüüd aastane! :) Mingit motivatsioonipuudust ei ole, pigem muutub see kosmeetikamaailm minu jaoks iga päevaga aina huvitavamaks. Ja ma olen selle aastaga megapalju õppinud kosmeetika kohta (koostisosad näiteks), vist rohkem kui ilukoolis üldse õpetati! Ma tahan kõike detailideni teada ja selgeks saada.

Aga jaa, nüüd tuleb tähistada! Lugejate vahel loosin välja ühe Màdara Soothing Hydration Organic näoõli. Nagu ihan vinge asi! Loodan, et toimib ka. :D Võtsin endale ka ühe, aga kasutanud veel ei ole. Hoian nende päris retside ilmade ja miinuskraadide jaoks. (Okei. tegelt ma pole eriti kindel, et suudan nii kaua sellest näppe eemal hoida :D)Niisutav ja rahustav näoõli

8 ainulaadse ja toitva kuivõli eliksiir, mis niisutab ja rahustab nahka, muudab selle elastseks ning annab nahale heaolu tunde. Mustsõstra ja jõhvika seemne õlid vähendavad nahaärritust ning sisaldavad väärtuslikke Omega 3 ja 6 rasvhappeid. Astelpaju seemne õli sisaldab rohkelt antioksüdante ja karotenoide, mis toidavad ja taastavad nahka. Brokoli, avokaado, kaera, kibuvitsa ja kuningakepi õlid võitlevad ühtse meeskonnana naha kuivuse vastu. See kuivõlide kokteil, mis koosneb puuviljade, roheliste köögiviljade ja harukordsete arktiliste marjade seemnete õlidest imendub nahka peaaegu koheselt.

ERITI KASULIK neile, kellel on kuiv, niiskust vajav, pingul ja habras nahk, kui on kortsud, ketendus, ärritunud nahk või kuivad laigud.

Kui arvad, et see õli võiks aidata su näolapil algavat sügisaega üle elada, siis jäta kommentaariks enda meiliaadress. Võid anda ka mingisugust tagasisidet blogi kohta, kui soovid. Ongi kõik. Või noh, kui arvad, et siin blogis oleks huvitavat lugemist ka su tuttavatel, võid muidugi vabalt blogi jagada. Aga ei pea! :) 

Davai, edu siis. Aa, võitja selgub nädala pärast, 17. septembril. :D

You Might Also Like

19 kommentaari

  1. Oi, seda tahaks proovida :)
    Eneli.allikmae@gmail.com

    VastaKustuta
  2. Panen ennast loosi kirja! :)
    kairi.joemaa@gmail.com

    VastaKustuta
  3. Tellisin ka Madra lehelt nende sooduka ajal üht-teist aga seda ei raatsinud osta. Blogi on viispluss, vähe on looduslikuma kosmeetika austajaid. Sattusin siia dr Hauschka postituse kaudu ja ei saanudki minema! tiiu.lauri.001@gmail.com

    VastaKustuta
  4. 91karolin@gmail.com
    Su blogi on kasulik, eriti just mulle, kuna mul tundub olevat sarnane nahk sinuga, kuiv ja tundlik, seega saan arvestada sellega, mis sulle sobib, et ehk sobib ka mulle. :)

    VastaKustuta
  5. birgit.koel@gmail.com

    PALJU ÕNNE!

    Loen blogi just seetõttu et selle autor on üsna särav tegelane :)

    VastaKustuta
  6. sigrid.synd@gmail.com

    Oh niii väga tahaks seda õli. Palju õnne ka!

    VastaKustuta
  7. siret.ott1@outlook.com


    Palju palju õnne :) alati huvitav lugeda blogisid :)

    VastaKustuta
  8. Palju õnne! Sinu blogile sattusin kui olin uue lõhna otsingul.Ostsin selle lõhna, see on hea lõhn!
    Mustriks@Gmail.com

    VastaKustuta
  9. Suured onnesoovid sulle, see esimene aastake laks kindlasti jube ruttu ja endal see ulim tunne et olen juba tegelikult nii kaugele joudnud :)
    Mulle meeldiks koike lugeda, sa kirjutad hasti huvitavalt :)
    Aga paneks ka loosi kirja ennast, marielpahkel@gmail.com :))

    VastaKustuta
  10. Palju-palju õnne nii blogile kui tublile blogijale!! Väga meeldib su blogi ja hoian alati uutel postitusel silma peal!
    annegret_12@hotmail.com

    VastaKustuta
  11. efka240@gmail.com

    Seda prooviks väga kuna mu näo nnahk selline kuiv ja punetab ja prooviks heameelega seda :D

    VastaKustuta
  12. tiinakerov@hotmail.com

    olen ise ka looduskosmeetiku huviline ning seega hoian pidevalt blogil silma peal, oman kuiva nahka, seetõttu loodan siit ka üht-teist kõrva taha panna :)

    VastaKustuta
  13. erleoja@gmail.com
    Palju-palju õnne!

    VastaKustuta
  14. Ohhoo, palju õnne blogile ja sulle!:) Ainult aasta? Kui esimese postituse kuupäeva vaadata ei saaks, siis ma oleks niisama arvanud, et sa vana kala blogimises.:D Rõõm kuulda, et pole motivatsioonipuudust, siis on järelikult ikka jätkuvalt postitusi oodata! Edu ja jaksu!:)

    VastaKustuta
  15. hegimrk@gmail.com

    Mulle hirmsasti meeldib, et Sa kajastad siin loodustooteid, selliseid blogisid võiks isegi rohkem olla :)

    VastaKustuta