PEAKS ÄRA VISKAMA?

JANE IREDALE BB-KREEM-säilib 12 kuud pärast avamist. Noh, varsti saab kaks aastat kasutust juba täis! Ma ei ütleks, et see enam ei kõlb...


JANE IREDALE BB-KREEM-säilib 12 kuud pärast avamist. Noh, varsti saab kaks aastat kasutust juba täis! Ma ei ütleks, et see enam ei kõlba. Ega ei raatsi väga ära visata küll, kuna oli nii kallis ja töötab ikka hästi. Aaga, vist tuleb seda siiski teha. Muidu ei olegi ju asjal pointi. Selles mõttes, et kannan näonaha eest väga põhjalikult ja heade toodetega hoolt ja siis nullin kõik mingi vanaks läinud ja potentsiaalselt kahjuliku asjaga ära. Aga vähemalt seni kasutan ikka, kuni uue jumestuskreemi asemele ostan :D


100% PURE SILMAÜMBRUSKREEM- säilib 6 kuud pärast avamist. Olen üle poole aasta kasutanud küll juba. Hmm, no silmaümbruse nahal ei tahaks väga riskida. Lendab ka see kreem prükkarisse.


VESTIGE VERDANT MASK- säilib 6 kuud pärast avamist. Ideaalis oleks see pidanud juba ammuilma otsas olema, aga noh, ilmselt kõik lugejaid teavad juba, miks see siiani alles on.:D Enamuse suutsin siiski ära kasutada ja viskan hea meelega ära.


ANASTASIA BH KULMUMÖGIN- säilib 6 kuud pärast avamist. No nalja teete või!? Selle ma tellisin üle aasta tagasi, aga võtsin ikka tükk aega hoogu ja korralikult kasutama hakkasin alles mingi kuu aja eest.:D Pildiltki on ju näha, et praktiliselt polegi kulunud midagi. Kamoon, seda ma küll veel ära ei viska. Pole jõudnud siia blogisse veel arvustustki kirjutada ju, phff. Kasutan süümepiinadeta edasi.


MAKE UP STORE KORREKTOR-säilib 10 kuud pärast avamist. Ainult?! Oi johhaidii, ma ei taha mõeldagi, kui vana see on! :S Mingi viis aastat? Jep, imselt... vähemalt!!! Paha lugu. 

No aga hea asi ja kulub nii vähe! :D Katvus on väga hea, püsivus kah okei. Olen enamasti kasutanud kollakat tooni, et oma punanina peita. On olnud kõik need aastad vägagi tubli abimees. Ostaksin vist isegi sama toote uuesti, kuigi koostisosad on sellised, mida tavaliselt pigem väldiksin. Vaatasin nüüd, et neil on tegelikult eraldi kollane neutralisaator ka olemas...hmmm :D

No eniveis, selle toote viskan küll kindla käega minema. See on ilmselgelt oma aja ära elanud. Potsikus on ilmselt juba surmav hulk baktereid ja muud möllu, mis nahale enam hea pole. Enda kaitseks võin öelda, et olen seda korrektorit siiski enamus ajast vähemalt pimedas sahtlis hoidnud, mitte päikse käes küpsetanud.


Paras aeg roosid ka ära visata. Ilusad matused vähemalt mu aegunud kosmeetikal :D

Miks need tootekogused üldse nii suured on? :D Selle säilivusaja jooksul ei jõuagi ju näiteks neid neid meigitooteid ära tarvitada. Või siis peaks neid tõepoolest iga päev omale näkku määrima...Edaspidi pööran kindlasti enne kosmeetika ostmist rohkem tähelepanu sellele, kui kaua toode avatuna säilib ja mõtlen järgi, kui reaalne on, et ma selle toote ka ära jõuan kasutada. Igatahes, soovitage kindlasti häid alternatiive nüüd mulle, uut kraami on ju asemele vaja :)

Vaadake enda asjad ka üle ja andke teada, mida huvitavat leidsite. (Mõtlemisainet leiad siit ja siit)

You Might Also Like

1 kommentaari

  1. Mul saavad jumestuskreemid, puudrid enne aastat otsa, kuid hakates mõtlema, et Naked 3 paletti peaks kasutama 1 aasta, siis.. Appi! :D

    VastaKustuta