EHTED

Ehted on väga oluline osa minust. Seda postitustki kaalusin ikka väga pikka aega, sest mul oli tunne nagu paljastaksin endast midagi väg...


Ehted on väga oluline osa minust. Seda postitustki kaalusin ikka väga pikka aega, sest mul oli tunne nagu paljastaksin endast midagi väga isiklikku. Võib-olla omistan ehetele liiga suure tähenduse, aga nii ma lihtsalt mõtlen. :)

Igapäevaselt ei kanna siit metallihunnikust ühtegi ehet peale kõrvarõngaste. Samas kui välja lähen, võib juhtuda, et kannan kõiki oma kulinaid.

Mulle ei meeldi kuld, mul ei ole pärleid ega selliseid romantilisi ehteid. Mul ei ole ühtegi kaelakeed. Kui oleks, siis midagi megarobustset ja võimast ja silmatorkavat arvatavasti. 

Olen mõelnud ka mingisuguse poolväärisikiviga ehte peale, kuid ilmselt pole aeg selliseks ostuks veel küps.


Sellised jullad ehivad mu kõrvu. Juba, phhh... ma ei tea, ma olengi rangelt rõnga-usku juba pikka-pikka aega. Enne neid kandsin tavalisi rõngaid, aga siis avastasin enda jaoks hoopis need mummudega.

Industriali armastan kõige rohkem. Oleksin neid topelt teinud, aga kuna mu kõrvad on liiga väikesed, siis ei mahu, kurat! :D


Selle käerihma tellisin netist mingi mõne euri eest. Üksi on ta lahja, aga teistega koos lahe.


Kingitus jõuluvanalt. Väga meeldib. Sageli kannangi ainult seda, kui kuskile minek. Pole liiga uhke, ega liiga tagasihoidlik. Näiteks töövestlusel vist kandsin seda kunagi, kui õigesti mäletan :D


Selle robaka ostsin Jõgeva Trefilt. Alguses oli veits liiga suur, aga paps võttis paar lüli vahelt ära ja saigi parajaks. :D Väga tuus ja edev asi, kannan siis, kui ikka uhkem pidu on.


Selle käeketi meisterdasin täitsa ise mitu-mitu aastat tagasi. Nagu ka näha, siis on see kulunud, mutrid ei läigi enam. Sellest hoolimata on üks armsamaid ehteid üldse. Mulle meeldivad sellised kulunud, vanad ja "omad" asjad. Kannan uhkusega.


Kiisupreili pole veel mu naba ehtima jõudnud, üsna uus asi. Praegu kannan seda teist violetse kiviga.


Sõrmuseid kannan harvem, pole lihtsalt eriti harjunud nendega. Samas vahel kannan mõlemat ühes sõrmes koos. Musta ketiga tellisin netist ja teise vist ostsin ka Trefilt. Mulle meeldivad just sellised jämedamad ja tavapärasest laiemad sõrmused.


See sõrmus on väga hinnaline. Muskin kinkis meie teiseks aastapäevaks. Olin väga üllatunud, et ta oskas nii õige ja minuliku ehte välja valida. Tõeline lemmik ja näeb kõige rohkem päevavalgust.

Vot nii. Sooviksin tõeliselt veel ka ninarõngast, aga seda ei juhtu ilmselt iialgi, kuna ma olen 24/7 tatine. Seega jään ootama imerohtu, mis mu kraanid kinni tõmbaks :D

You Might Also Like

5 kommentaari

 1. Muljetavaldav! Mulle väga meeldib kui on kindel stiil (kuigi ise ma olen stiilituse kõige stiilipuhtam näide). Mutritest käeehe on ülivinge!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh, ehete puhul on mul jah millegipärast väga selge stiil välja kujunenud.

   Kustuta
 2. Tegemist hevinaisega? :) Väga huvitav lugeda ka selliseid isiklikke asju. Võikski neid postitusi rohkem olla, et kellega tegu :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Heh, no killuke hevi on minu hinges raudselt, aga mitte ainult... :-D Vahelduseks on vist jah huvitav ka muud peale kosmeetika arvustuste lugeda, aga endast olen siin midagi kirjutanud küll, otsi üles. :-)

   Kustuta