ILUANKEET #5 TEELE

TEELE (28) 1. NAHATÜÜP. Nahatüüp on rasune nahk, aga pind on kuiv, seega selline keeruline näonahk. 2. NÄOHOOLDUSRUTIIN. ...


TEELE (28)

1. NAHATÜÜP.

Nahatüüp on rasune nahk, aga pind on kuiv, seega selline keeruline näonahk.

2. NÄOHOOLDUSRUTIIN.

Rutiin on lihtne. Hommikul näopesu ja kreemitan tavalise Dove näokreemiga. Seejärel jumestus ja õhtul kasutan meigi eemaldamiseks Oriflame näopiima ja toonikut. Ning kreemitan Oriflame öökreemiga. Varem kasutasin õhtul ka Dove näokreemi ja tegelikult vahet pole. Niisutab sama hästi.

3. MILLE JÄRGI VALID KOSMEETIKAT?

Kosmeetikat valin ennekõike koostise ja omaduste järgi.

4. KÕIGE KALLIM ILUOST? 

Kõige rohkem investeeringi jumestuskreemi, sest see on otseselt kogu mu näonaha peal ja peab olema kvaliteetne.

5. DEKORATIIVKOSMEETIKA LEMMIKUD.

Viimase aasta olen kasutanud Clinique jumestuskreemi, mis on mõeldud rasusele nahale. Puudrit lisaks ei kasuta. Ainult päikesepuudrit (L'Oreal) põsesarnadel. Ülejäänud kosmeetika, milleks on silmapliiats, lainer, lauvärvid ja huulepulk, ma väga ühtegi brändi otseselt ei eelista. Kui, siis ainult silmalaineri puhul leian, et lemmik on Rimmeli vedelam lainer (hea püsivus ja kuivab ruttu).

6. KUI SUURT RÕHKU PANED JUMESTAMISELE? 

Võib öelda, et jumestan igapäevaselt, aga julgen poodi ka ilma meigita minna vabal päeval. Ennekõike kasutan tööpäevadel ja loomulikult ka pidupäevadel. Vahepeal lasen lihtsalt teadlikult nahal ka puhata.

7. KUI PALJU JÄRGID MEIGITRENDE?

Meigitrende ei järgi üldse. Ma ei teagi, mis on trendikas. Ma jälgin seda, et ma ise end ilusana tunneksin.

8. KAS KÜLASTAD KOSMEETIKUT?

Pean tunnistama, et kosmeetikut külastan heal juhul korra poole aasta jooksul ja lasen tavalist näohooldust teha. Muidu, kui korralikult enne magama minekut meik maha võtta ja igapäevaselt hooldada, siis ma ei näe ka vajadust kosmeetiku külastamiseks.

9. LEMMIK NAHAHOOLDUSTOODE.

Kehahooldustooteid ma väga ei kasuta, aga meega kooriv duššigeel on lemmik Oriflame brändilt. Jätab naha eriti siidiseks ja lõhnab ka hästi. Samuti kasutan ihupiima Victoria's Secret brändilt nimega Moonlight Dream ja see on küll üks maailma parimaid kreeme, ma arvan. Samuti super siidiseks teeb naha ja lõhnab nii hurmavalt.

10. KUI ON MIDAGI OLULIST KOSMEETIKAMAAILMAGA SEOSES ÖELDA, ANNA MINNA! (Mõni huvitav/naljakas kogemus, oled tänavapildis midagi näinud, ise feilinud jne?)

Naiste kulmud. See peaks olema kõigi jaoks prioriteet, sest kulmud on kogu näo raamiks minu arvates. Palun, palun võtke aega ja minge professionaali juurde, kui ise ei suuda neid korrigeerida ja nende tooni osas midagi välja mõelda.

You Might Also Like

0 kommentaari