ILUANKEET #6 SIIRI

SIIRI (27) 1. NAHATÜÜP. Puberteedieas oli nahk ebapuhas ja dehüdreeritud ehk rasune ja läikiv, samas meeletult kuiv. Nüüdseks on nahal näh...

SIIRI (27)

1. NAHATÜÜP.

Puberteedieas oli nahk ebapuhas ja dehüdreeritud ehk rasune ja läikiv, samas meeletult kuiv. Nüüdseks on nahal näha aknest tekkinud arme ja pigmendimuutusi, kuivus on jäänud, kuid rasusust ja ebapuhtust esineb minimaalselt (jess!).

2.NÄOHOOLDUSRUTIIN.

Üks nipp, kuidas pubeka punnidest vabaks sain- alati kuivatasin näonaha paberrätikusse. Millegipärast see veider tegevus aitas vabaneda punetusest ja vistrikest. Puhastan nägu ainult kraaniveega, ei mingeid lisavahendeid. Ei kreemita, maskita spetsiaalselt. Isegi mitte enne meiki :D. Ja kõige tähtsam ikka meik õhtuti maha võtta. Teen seda ka seebiga muide :D

3.MILLE JÄRGI VALID KOSMEETIKAT?

Valin proovimise põhjal, kui kuskil koolitusel vms on midagi meeldima hakanud või kolleeg soovitanud. Ainuke jura, mis ma reklaami ohvrina ostsin, oli see neetud turbamask. No selle raha eest oleksin ma kindlasti uue Sesderma näokreemi saanud. Kuna salongitööst pikemalt eemal olnud, siis ei ole ka võimalust olnud midagi uut proovida. Ise spets midagi otsima või ostma ei hakka.

4. KÕIGE KALLIM ILUOST?

See ei lähe päris siia kategooriasse vist, aga lasin ükskord ilumessil hambaid valgendada 70 euro eest, oli vist veel poole hinnaga. Tulemus null ja lõuad olid valusad peale poole tunnist protseduuri. Mäletan, et kunagi sai messilt veel mingid karvaeemalduspaberid vms osta. Kasutasid nii, et nühkisid seda kuidagi ringjalt mööda nahka ja karvad pudenesid ära. Naljakas värk.

5. DEKORATIIVKOSMEETIKA LEMMIKUD.

Max Factor Miracle Touch Liquid Illusion meigipõhjaks. Ostsin kunagi soodukaga kuus tükki koju, nii lummatud sellest lihtsalt :D Jätab kuidagi nii ühtlase ja kerge, samas katva kihi nahale, ei lähe laiali ega tõmbu kokku. Püsib isegi vihmaga mu meelest. Umbe hää noh! Suht palju staffi Maxilt. Muud pliiatsid ja pudipadi on erinevatelt firmadelt, ei pea tähtsaks brände jne.

6. KUI SUURT RÕHKU PANED JUMESTAMISELE?

Viimase aasta jooksul meigin end nii harva. Sageli nühin omal silmad pandaks, kui unustan, et uups täna on meik peal. Muidu meikisin end ainult peole või tööle minnes. Muidugi julgen meigita toast väljuda, aga vahel on vahva ka vabal päeval end natuke värskendada värvidega :D Aga ilmselgelt ma eiii teeks seda, kui mul poleks püsimeiki- tõeline pärl ilutööstuses minu jaoks.

7. KUI PALJU JÄRGID MEIGITRENDE?

Trend pole minu teema.

8. KAS KÜLASTAD KOSMEETIKUT?

Kosmeetikut olen "külastanud" kosmeetikakooli ajal salongiklassis, kus klassiõde toimetas mu nahaga ja katsetas erinevaid hooldusi ja kiusas mu vistrikke. Väljusin tunnist alati punase ja paistes nahaga, kuna ma olen veel ülitundlik ka. Õnneks elasin koolist üle tee :D Siiani kardan ma poorilusikat ja teiste kosmeetikute juures olengi käinud ainult koolituste ajal, kui erinevaid aparaadihooldusi on testitud. Aus vastus on see, et ma ei julge minna professionaali juurde, kuna tean isegi, kui pekkis seis mul näos tegelikult on :D :D

9. LEMMIK NAHAHOOLDUSTOODE.

Olen kasutanud loendamatul hulgal erinevaid tooteid ja aparaadihooldusi. Sealjuures olen säilitanud uskumuse, et vähem on rohkem. Võin vist ühe käe sõrmedel loetleda näohooldustooteid, mille olen spetsiaalselt isiklikuks tarbeks ostnud ja reaalselt ära kasutanud. See tähendab, et need pidid ikka tõsiselt head olema. Lemmik toode on Sesderma Azelac geel. Minu punetav ja punniline nahk on minevik! Üldse kõik tooted sel head. Weyergans High Care kaneelikreem keha kilemähkimiseks, mõnusa lõhnaga ja soendav tselluliiditapja. Tegelikult on ainult üks toode, milleta ma ei saa elada- Blistex huulepalsam! Mu huuled on lihtsalt koguaeg katki ja kuivad. :D

10. KUI ON MIDAGI OLULIST KOSMEETIKAMAAILMAGA SEOSES ÖELDA, ANNA MINNA!

Kosmeetikuna satun paratamatult tänavapildis vaatama inimeste kulmusid ja küüsi. See on nii häiriv, sest on liiga palju seda, mida ma näha ei sooviks! :D Ise feilisin siis, kui huultele püsimeigi lasin teha ja nädal aega tööl prostituudi huultega pidin klientidele seletama asja tagamaid :D Piinlik!

You Might Also Like

6 kommentaari

 1. Võiksid lasta täita ankeeti ka vahelduseks inimesel, kes kasutab kvaliteetseid või erinevaid tooteid ja hoolitseb oma naha ees.. :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tõsi, võiks küll. Kahjuks on selliseid naisi palju vähem, kui arvata oskaks. :) Ma püüan leida selliseid vastajaid rohkem.

   Kustuta
 2. Mulle meeldib, et inimene räägib, et teda häirivad teiste inimeste kulmud tänavapildis, aga endal on kulmudeks kaks kriipsu. Kuidagi vastuoluline...

  VastaKustuta
 3. Lugedes siin anonüümseid kommentaare, tuleb hirm peale, Alma. :P Ei, pole hullu.:)

  VastaKustuta