LUMENE BRONZE & BLUSH

INCI: Mica, Oryza Sativa (Rice) Starch, Octyldodectyl Stearoyl Stearate, Magnesium Stearate, Octyldodectyl Myristate, Plantago Major Se...


INCI: Mica, Oryza Sativa (Rice) Starch, Octyldodectyl Stearoyl Stearate, Magnesium Stearate, Octyldodectyl Myristate, Plantago Major Seed Extract, Caprylyl Glycol, ethylhexylglyceerin, Caprylhydroxamic acid, Glycerin, PEG-8, Triethoxycaprylylsilane, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic acid, Citric acid.

LUMENE NATURAL CODE MINERAL BRONZE & BLUSH (10g-8,25 euri). Otsisin kevadel mingit päikesepuudri-laadset asja endale. Ma ei teadnud ise ka, mida täpselt tahan, ja siis ostsingi suvalt sellesama. Toon on 11 Peachy.


Pealtvaadates tundus ilus tuhm pruun. Teine variant oli veel, aga selle roosa oli liiga külm ja erk, mis mulle ei sobiks. Tegelikult on see pruun nahal ikkagi veits oranžikas. Tavaliselt ma segan pintsliga mõlemast värvist segu kokku ja kannan selle põskedele. 


Pigment kõige tugevam pole. Puuder ise on suht pehme, seega pintsliga keerutades tekib seda puudri-pudi päris palju. Sisaldab ka sädelust, aga see on õnneks väga tagasihoidlik ja vaevumärgatav. Ongi selline käib-kah toode. Uuesti ei ostaks, pole midagi erilist.

You Might Also Like

0 kommentaari