ILUANKEET #8 KRISTA

KRISTA (23) 1. NAHATÜÜP. Hetkel segaduses. Ma ei mäleta küll, et mu näonahk kunagi varem nii kohutav oleks olnud. Pisikesed vin...


KRISTA (23)

1. NAHATÜÜP.

Hetkel segaduses. Ma ei mäleta küll, et mu näonahk kunagi varem nii kohutav oleks olnud. Pisikesed vinnid ja ebatasasused on viimastel kuudel igapäevasteks külalisteks. Njah, külalised..tundub et kolisid elama:D Varem oli näonahk täitsa normaalne ja pigem kuiv, nüüd kuskil poole aasta jooksul on T-tsoon rasusem. Eks mu tore ’pingevaba’ kooli-töö graafik otsib kohta, kus end välja elada.

2.NÄOHOOLDUSRUTIIN.

Oma naha eest hoolitsemiseks leian alati aega nii hommikuti kui õhtuti. Vahetasin just hiljuti kõik näohooldustooted välja, valisin proovimiseks Lumene tooted. Varem kasutasin enamasti The Body Shopi E-vitamiini või aaloe tooteid. 

Hommikul pesen näo jaheda veega,  puhastan Lumene Basic Blue toonikuga ning kreemitan Lumene Basic Blue päevakreemiga. Õhtuti pesen Lumene Matt Touch näopesugeeliga, siis jällegi toonik ning Lumene Basic Blue öökreem või vahel ka The Body Shopi teepuu vistrikevastane öökreem. Umbes kord nädalas koorin The Body Shopi C-vitamiini mikrokoorijaga ning kasutan Lumene Matt Touch Peat maski. Ei oska seda Lumene värki veel kommenteerida, kuskil nädal alles kasutuses olnud. 

3.MILLE JÄRGI VALID KOSMEETIKAT? 

Enne, kui midagi uut soetan, teen eeltöö interneti kaudu. Meeldib lugeda arvustusi nt. blogidest või kui kavatsen tellida Mylook’ist, siis seal ka enamustel toodetel kommentaarid juures. Seega teiste kogemused aitavad ka mul tihti oma valikuid teha. Jälgin ka koostist, kuid ausaltöeldes selle teadmisega midagi väga peale ei hakka. Lihtsalt eelistan, kui kahtlased keemilised koostisosad vallutavad INCI nimekirja lõpuosa. 

4. KÕIGE KALLIM ILUOST? 

Ma ei olegi kunagi mingeid väga fäänsisid tooteid kasutanud. Kõige kallimateks ongi ilmselt The Body Shopi C-vitamiini mikrokoorija ja The Body Shopi Extra Virgin Minerals jumestuspuuder. 

5.  DEKORATIIVKOSMEETIKA LEMMIKUD. 

Artistry kulmupliiats, toon Charcoal. Peenikese otsaga keeratav pliiats, teises otsas harjake.  Antud toon on selline hallikas, just mulle sobiv. See oli vist armastus esimesest silmapilgust ja ühtegi muud kulmutoodet ma ei oskaks proovidagi. Soetan seda endale Mylook’ist. 

Samuti meeldib Artistry huulepliiats, toon Nuance. Miksin sinna peale kergelt ühte fuktsiaroosat huulepulka ja tulemus on väga värske ja elav. 

Igapäevane lemmik on ka Make Up Store Eazy Cover, toon Chai. Aitab peita ebatasasusi ja tumedaid silmaaluseid. 

6. KUI SUURT RÕHKU PANED JUMESTAMISELE?

Meigin end enamasti igapäevaselt, sest enamasti on iga päev kool või töö. Siis kasutan valgustpeegeldavat peitekreemi, eazy cover’it, ripsmetušši, kulmupliiatsit, põsepuna. Vahel, kuidas tuju on, ka jumestuspuudrit, laovärve ja lainerit. Vabal päeval olen täiesti meigivaba ja lasen nahal puhata. 

Pidude jaoks meeldib rohkem meigiga vaeva näha, enamasti ikka tume silmameik ja huulepulk. Mulle meeldib ennast meikida, kahjuks on viimasel ajal väga vähe pidusid. See meikimine on siis justkui üks osa õhtust ja ma võin lausa endast välja minna, kui mul pole piisavalt aega end valmis seada :D

7. KUI PALJU JÄRGID MEIGITRENDE?

Ei järgi vist üldse. Vahel vaatan küll mingeid artikleid hetke moodidest, aga need mind ei mõjuta. Ennast meigin ikka nii, mis mulle meeldib ja mis mulle sobib.

8. KAS KÜLASTAD KOSMEETIKUT?

Pole mitte kunagi käinud kuskil ilusalongis kosmeetiku juures. Ei oskaks isegi tahta...Saan ja viitsin kõike ise teha, aga kindlasti kui kunagi tulevikus raha üle peaks olema, käiksin hea meelega end kuskil kord kuus poputamas.

9. LEMMIK NAHAHOOLDUSTOODE.

Kehavõid, siiani lemmikud The Body Shopi shea, jõulu-vanilje ja Indian Night Jasmine. Need kolm on just oma lõhna poolest need tooted, mida võiksin iga kell omada. Ja muidugi The Body Shopi vanilje kooriv pesugeel! Ja kehakoorijad, nt. kakaovõi oma.

The Body Shopist meeldib veel ka piparmündi jalakoorija, mis on pika tööpäeva lõpus vaieldamatult parim sõber. Jah, The Body Shopi kehahooldustooted on mul ikka hinges.

10. KUI ON MIDAGI OLULIST KOSMEETIKAMAAILMAGA SEOSES ÖELDA, ANNA MINNA! 

Noh, jah, koledad ja vales toonis kulmud jäävad ikka kohe silma. Need vanad-head krohvinäod hakkavad vist välja surema või on mul lihtsalt vedanud...Mingi isiklik kiiks on mul ka küünte jälgimisega, aga kuna erialast tulenevalt ei ole millegi pärast mu enda küüned ka alati perfektses korras (mismõttes ei ole?!), siis olen veidi mõistvam? Endal on küll nii, et kui küüned on koledad (see tähendab, et üks küüs on murdunud ja lühem kui teised või küünelakk tuli kuskilt natukene maha), siis see häirib mind sisimas tohutult ja üritan oma küüsi varjata.

Üldiselt aga mulle meeldib näha, kui inimene on enda väljanägemisega vaeva näinud. Jah, kõik on niisama ka ilusad, aga kui sul on jumestustooted ja sa oskad neid kasutada, siis lase käia! :)

You Might Also Like

0 kommentaari