ILUANKEET #10 ALMA

1. NAHATÜÜP. Segatüüpi, põsed ülikuivad ja t-tsoon rasusem. Lisaks tundlik ja pindkuiv. 2. NÄOHOOLDUSRUTIIN.  Hommikul kasutan ...


1. NAHATÜÜP.

Segatüüpi, põsed ülikuivad ja t-tsoon rasusem. Lisaks tundlik ja pindkuiv.

2. NÄOHOOLDUSRUTIIN. 

Hommikul kasutan puhastamiseks Reni mitsellaarvett. Pärast seda Andalou Naturalsi näospei ja Madara näoõli. Õhtul pesen Andalou Naturalsi puhastuspiimaga. Siis jälle näospei, Andalou Naturalsi seerum ja Madara öökreem. Hetkel on sattunud palju samade firmade tooteid, tavaliselt on iga toode eri sarjast.

Kord-paar nädalas kasutan ka Joiki koorijat ja Najeli mudamaski-väga hea  kooslus sügavpuhastuseks, nahk on säravam ja elujõulisem pärast.

3. MILLE JÄRGI VALID KOSMEETIKAT?

Uudishimu on kõige algus. Tihti lihtsalt satun netis jälle millegi põneva peale ja siis teen esmalt oma uurimistöö koostisainete koha pealt. Siis vaatan uuesti kriitiliselt üle, mis imesid toode korda lubab saata. Siis kaalun, kas hinna ja kvaliteedi suhe on paigas. Loen ka teiste kommentaare toote kohta, aga nende põhjal ikkagi üldiselt oma otsust ei tee. 

Aga jah, koostis ja hind on kõige tähtsamad. Hinna osas võin öelda, et kui arukalt oma ostud ajastada, võib üsna soodsalt läbi ajada. Võin väita küll, et vähemalt pooled blogis kajastatud toodetest on mingi suurema sooduka ajal ostetud.

4. KÕIGE KALLIM ILUOST.

Siin pole kahtlustki-DeSheli komplekt! :D 

5. DEKORATIIVKOSMEETIKA LEMMIKUD.

Hmm, no kõige olulisemad asjad on minu jaoks jumestuskreem ja ripsmetušš. Parim jumestuspõhi on minu jaoks jätkuvalt Jane Iredale Full Coverage Mineral BB Cream. Ripsmetušš klassikaline Diori Diorshow, mida ma aina rohkem igatseeen :) Suur ja tihe hari ja super tulemus.

6. KUI SUURT RÕHKU PANED JUMESTAMISELE?

Tööl eelistan loomulikku jumestust. Üldiselt piirdun meigipõhja ja ripsmetušiga.

Kui peole lähen, siis otsin ikka terve oma arsenali välja ja naudin näo maalimist. Armastan tumedat silma ja rõhutatud põsesarnasid. Meik peab olema veatu ja võin seda kodus olles enne lahkumist veel mitu korda kohendada, seni kuni tunne õige on. Ja samas mulle meeldib selline natuke rääbakas ja lohakas välja näha-tüüpiline vastuolu minu puhul :D

7. KUI PALJU JÄRGID MEIGITRENDE?

Jälgin ikka, aga enda peal katsetan midagi uut üliharva, kui üldse.

8. KAS KÜLASTAD KOSMEETIKUT?

Ei. Olen mõlnud küll, et võiks ennast premeerida mõnikord mingisugu eriti tõhusa näohooldusega. Või mõne spets punetusvastase kuuriga näiteks. Samas kardan, et käin suure summa välja ja pettun, kuna olen ülinõudlik :D

Kosmeetikuna saan ka kodus kõik vajaliku tehtud ja ei peagi tegelikult rohkem kulutama.

9. LEMMIK NAHAHOOLDUSTOODE.

Lemmikut on väga raske välja tuua. Kuna nahk on tundlik, on hea kui üldse midagi sobivat leian. Aga ma ei lepi ainult sobivusega, ka toime ja veel see "miski" peab olema. Kõige vajalikumad asjad minu jaoks on igatahes kreemid, nii näole kui kehale, sest nahk on nii kuiv.

Ainus asi, mida olen viimase aasta jooksul reaalselt korduvalt ostnud, on FaceFoodi kurgi-õunamask. Vot sellega olen tõesti rahul! :)

10. KUI ON MIDAGI OLULIST KOSMEETIKAMAAILMAGA SEOSES ÖELDA, ANNA MINNA! (Mõni huvitav/naljakas kogemus, oled tänavapildis midagi näinud, ise feilinud jne...)

Klienditeenindajana on naljakaid ja veidraid kogemusi suht tihti, aga ma arvan, et pole ilus siin klatšida :D

Linnapeal hakkavad ikka silma igasugu malakad oma räbalate juuksepikenduste ja rõvedate mõrrakulmudega näiteks. Seda toredam on näha mõnda eriti oskuslikult teostatud meigiga naist. Selliseid näeb harva, aga on ju ilus vaadata küll. Ma vist kipun isegi jõllitama neid, kadedaks teevad :D

Ja siis soovitaks naistel õppida selgeks koostisosade põhitõed ning uskuda vähem reklaami. Ilusate sõnade taga peitub väga harva lubatud võlumaailm.

You Might Also Like

2 kommentaari

  1. Haha, just mõtlesin, et sa võiksid enda kohta ka teha selle ankeedi :D

    VastaKustuta
  2. Andalou toodete kasutamise kogemusi ootan huviga 😊

    sigorganic.blogspot.com

    VastaKustuta