TAHE JUUKSEMASK

INCI: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Avocado oil, Extoxydiglycol, Propylene Glycol, Chamomilla Recutita, Butylene Clycol, Glu...

INCI: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Avocado oil, Extoxydiglycol, Propylene Glycol, Chamomilla Recutita, Butylene Clycol, Glucose, Bisabol, PEG-2 Dimeadowfoamidoethylmonium Methosulfate, Panthenol, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydrocetic Acid, Citric Acid, Hydrolized Keratin, Argania Spinosa, Titanium Dioxide, Mica, Silicia, Iron Oxides, Parfum

TAHE BOTANIC GOLD MASK (800ml-28,7 euri). Täiesti läbimõtlemata ost, aga kuna oli parajasti soodukaga ja ma ei olnudki otseselt juuksemaski väga-väga pikalt kasutanud, tundus õige otsus. Varem olen proovinud Tahe juukseõli ja see meeldis mulle tõesti üliväga! Tegi juuksed niii pehmeks ja siledaks ning võttis kräsu ära.


Mask kahjuks nii hea ei olnud. Juuksed jäid küll ilusasti läikima, kuid olid ikkagi kahused. Lisaks tundus, et see mask ei elusta juukseid piisavalt, sest need tundusid otstest ka pärast maski kasutamist kuivad. Ei olnud abi ka sellest, kui kandsin suurema koguse juustesse ja hoidsin kauem peas. 

Kuna mask on mõeldud kahjustatud juustele ja peaks need tervemaks muutma, siis kahetsen küll, et nii suure koguse ostsin. Suht tüütu oli seda kasutada juba lõpuks, kuna toime polnud selline nagu ootasin. Ostsin selle aprillis ja nüüd siis lõpp paistab.

Praegu taasavastasingi üldse hoopis Dove juukseõli, mille plaanin ka viimaks lõpuni ära kasutada.

You Might Also Like

0 kommentaari