GLAMLAC GEELLAKIPLIIATSID

GLAMLAC GEL POLISH PEN (4ml-8,4euri pliiats) GlamLac Gel Polish Pen’i puhul on tegemist innovatiivse ekspress-maniküüriga. Kiirelt pea...


GLAMLAC GEL POLISH PEN (4ml-8,4euri pliiats)
GlamLac Gel Polish Pen’i puhul on tegemist innovatiivse ekspress-maniküüriga. Kiirelt peale, kiirelt maha! Koheselt kuiv tulemus!
Erinevalt teistest geellakkide pealekandmisest pole siin vaja puhastus- ja eemaldusvedelikku ega pealislakki. Küüntele kantakse vaid GlamLac Base Coat aluslakk ja 2 kihti GlamLac geel-värvilakki. Kõik kihid kuivavad GlamLac LED-lambi all ja sellega on küüned koheselt kuivad. Küünelaki eemaldamiseks pole vaja ühtegi lisatoodet ja see on küünelt hõlpsasti mahakooritav.
Kuivab LED- või UV-lambi all. Kuivamisaeg: UV-lambis 2 min LED-lambis 30–45 sek.

Ma siin mõnda aega tagasi otsustasin, et ma peaaaan hakkama oma käte eest rohkem hoolt kandma. Nii, esialgu käisin sooduspakkumisega geellakkimises. Sellega ma ei jäänud üldse rahule ja vihastasin hoopis täiega! Miks? Sest maniküüri ei tehtudki! Jäeti mulle mu rõvedad korrastamata küünenahad ja siis pandi lakk peale. Loomulikult oleks pidanud korraliku maniküüri eest ju eraldi maksma, kuidas ma siis selle peale ei tulnud :D


Ükskõik, kus salongis ja misiganes geellakkidega mu küüsi ei tehtaks, alati on mingi jama. Enamasti need lihtsalt ei püsi hästi. Ja pärast seda viimast korda siis mõtlesingi, et raisk, hakkan ise tegema hoopis! :D

Tradehouse`ist valisin sobivad toonid välja. Tahtsin ühte roosakat tooni, mis oleks hästi loomulik ja siis midagi tumedamat ja rohkem minulikku. Pliiatsivariant iseenesest lihtsalt tundus alustuseks mugavam. 


Esimene kord lakki peale kanda oli ikka keeruline. Eriti pidin pingutama, et parema käe küüned normaalsed saaksid, sest vasaku käega täppistööd teha on ikka aeganõudvam. Aluslakki peale kanda ei olnudki nii raske. Keerulisemaks muutus asi värvilakiga. 


Lakki tuleb välja ainult pintsli keskmisest osast ja siis tuleb see ise normaalselt küüneplaadil levitada. Alguses tundus see väga hull, sest esimene kiht jäi äärmiselt ebaühtlane. Ausalt, olin suht pettunud ja mõtlesin, et ostsin täieliku jama endale kokku! Mingi ime läbi aga oli pärast teist kihti kõik okei ja täitsa ilus. 


Püsivus võiks olla parem. Mul on küüneplaat suht pehme ja kui kobatsen ja näpud kuskile ära löön vms, siis on tihti küüneotsast väike killuke värvi maas või lakil täkked sees. Selle üle otseselt ei kurda, et muidu lakk äärtest kiiresti lahti lööks või kooruma hakkaks. Mind häirib rohkem hoopis see, et lakk kaotab kiirelt oma läike ja muutub paari päevaga tuhmiks ja nagu kummiseks. Mul on tekkinud küll soov osta tavaline pealislakk ja sellega küüned üle tõmmata.


Nagu näha, siis roosa ei vasta absoluutselt lubatud toonile. Pole kole värv, aga ma ootasin midagi täiesti muud. Lillaga olen palju rohkem rahul ja eelistangi seda kanda.

Kui ma täitsa aus olen, siis enne selle postituse kirjutamist olin juba üsna kindlalt otsustanud oma lakkidest loobuda ja asi sinnapaika jätta. Mu küüned püsivad enam-vähem veatud kõigest umbes nädala ja siis tuleb kogu protseduuri jälle korrata. Lakki ma maha ei kisu, ma tunnen, et see on mu niigi kehvade küünte jaoks liiga rets. Leotan ikkagi tavalise küünelakieemaldajaga.  See on nii tüütu kõik! :D

Mind jäi häirima ka see, et lakki oli raske ühtlaselt peale kanda. Algul tuli pliiatsist välja mingi läbipaistev mögla, mis põhjustaski selle jama. Nagu õline kiht vms. Aga just siis, kui hakkasin blogi jaoks uuesti küüsi tegema, oli see jama kadunud :D Ma olin väga üllatunud, kui ilus ja ühtlane tulemus jäi juba esimese kihiga. Eks lihtsalt mingi aine oli settinud seal pliiatsis ja võttis aega, et see kaoks ilmselt. 

Hetkel olen otsustanud, et kasutan lillat lakki edasi. Tulevikus jään siiski ilmselt tavaliste lakkide juurde. 

Millised geellakke või kauapüsivaid küünelakke te soovitaksite? 

You Might Also Like

0 kommentaari