CINQ MONDES MITSELLAARVESI

Cinq Mondes on kõrgekvaliteediliste spa-toodete sari. Tootevalikus on palju ahvatlevaid asju, millede seast sain katsetamiseks mitsellaa...


Cinq Mondes on kõrgekvaliteediliste spa-toodete sari. Tootevalikus on palju ahvatlevaid asju, millede seast sain katsetamiseks mitsellaarvee. Ülejäänud toodetega saate tutvuda siin.


INCI: Aqua (Water), Citrus Limonum Fruit Water, Glycerin, Caprylyl/ Capryl Glucoside, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Cananga Odorata Flower Water, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Plumeria Rubra Flower Extract, Gardenia Florida Fruit Extract, Xylitylglucosides, Anhydroxylitol, Xylitol, Ethyl Lauroyl Arginate, Cinq Mondes's Own Aromatic Composition, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Limonene, Linalool, Geraniol

FIVE FLOWERS MICELLAR CLEANSING WATER (200ml-29 euri)
Viie lille mitsellaarne näovesi eemaldab igat tüüpi meigi, isegi veekindla, ning puhastab õrnalt nahka. Nägu ja kael on täiuslikult puhtad ning toniseeritud ja valmis niisutuseks. Ideaalne 3in1 toode reisimisel, kiireks ja kergeks meigieemalduseks.

See mitsellaarvesi on mul kasutuses olnud juba kaks kuud. Selle ajaga on ära kulunud kõigest pool pudelit, kuigi kasutan seda igapäevast hommikul ja õhtul. 

Puhastusvahend lõhnab üsna tagasihoidlikult, ei vahuta nahal ega jää kleepuv. Eemaldab jumestuse suurema vaevata ning on tõesti mugav kasutada. Mind väga üllatas, kui hõlpsasti see mitsellaarvesi ripsmetuši "lahti sulatas". Üks paremaid vahendeid, mida olen ripsmetuši eemaldamiseks proovinud! (Igapäevaselt ma seda siiski silmameigi eemaldamiseks ei kasuta, kuna mul oli juba eelnevalt vastav toode olemas ning ma ei taha, et asjad kasutult seisma jäävad:D)


Raha pean ka ikka lugema. Hind tundub ehk kallis, aga samas kui ma võrdlen seda mitsellaarvett Madara (100ml-17 eurot) omaga, siis tuleb ju isegi odavam. Ja toime on mitmekordselt parem!

Mõnikord mulle tundub, et see mitsellaarvesi on mu nahale nagu pisut ärritav. Kui koostisaineid vaadata, on põhjus kohe selge-paljud toimeained pole just tundliku naha sõbrad. Sellegipoolest saan seda kenasti kasutada, aga õrna nahaga preilidel soovitan igaks juhuks siiski ettevaatlik olla.

You Might Also Like

0 kommentaari