MINU IGAPÄEVANE MEIK

Tuli tuju teha üks lihtne ülevaatlik postitus toodetest, mida igapäevase jumestuse tegemiseks kasutan. Kõigest viis asja ja nii lihtne o...


Tuli tuju teha üks lihtne ülevaatlik postitus toodetest, mida igapäevase jumestuse tegemiseks kasutan. Kõigest viis asja ja nii lihtne ongi :)


MAX FACTOR XPERIENCE WEIGHTLESS JUMESTUSKREEM. Selle jumestuskreemi sain Stellarium Boxist. Ammu-ammu. See on tõenäoliselt juba veits vanaks läinud, aga varem oli toon minu jaoks liiga tume. Nüüd on parem, kuna ma hakkasin ju isepruunistuva-pedeks. No tegelt on liiga roosa alatooniga, aga ma panen seda tõesti hästi tagasihoidlikult peale ja noh, enam-vähem. 

Tahaks midagi muud küll, aga pärast seda 100%Pure jumeka-feili ei julgegi enam eriti looduslikke jumestuskreeme osta :( Ei teagi, mis oleks suveks hea variant. Mõtlesin ka mineraalpuudrite peale, aga nendega ilmselt hakkab nahk kiskuma ikkagi. 

Muidu täitsa okei toode. Jääb loomulik, lihtne nahale kanda. Katvus pole väga tugev ja jääb läbikumav. Ühestki netipoest ma seda ei leia hetkel, noo väga mõistlik siis üldse nii pikka juttu ajada :D


ONTIC RIISIPUUDER. Selle raha eest võiks nahk ikka tunduvalt kauem matina püsida. Praegusel ajal hakkab nospel kõigest paari tunniga läikima. Aga võib-olla on asi ka selles, et ma kasutan seda jumestuskreemi mitte mineraalpõhja peal.


LUMENE BRONZE & BLUSH. Ilus foto, onju. Kui pildistamiseks asju sättisin, pillasin selle lihtsalt maha, suurepärane ajastus :D Olen kasutanud ainult seda pruuni osa, viskab ikka veits oranži sekka. Seega ega kahju ei olegi ja viskan ta südamerahus minema.

Nüüd peab hakkama siis uut päiksepuudrit otsima. See peab kindlasti olema matt, aga täpsemalt hetkel ei tea. Võib-olla Lily Lololt miskit...


ONTIC HIGHLIGHTER. Kui varem olin selle toote suhtes üsna kriitiline, siis nüüdseks on see mulle väga meeldima hakanud. Ehk on asi ka jumestuskreemi vahetuses. Igatahes nüüd, kui olen jumekam, näeb see väga kaunis välja. Kasutan ka näospreid, mis muudab selle kuidagi loomulikumaks ja samas rõhutab ka, tulemuseks on ülikena kuma.


AVRIL RIPSMETUŠŠ. No see on küll super leid! Olen seda ainult mõned päevad kasutanud, aga täiesti vaimustuses. Julgen isegi öelda, et see on üks parimad ripsmetušše, mida olen kasutanud. Ainus miinus on, et jätab päeva jooksul silmade alla mustad jutid, muidu oleks üsna täiuslik.

Millega teie igapäevaselt meiki teete?

You Might Also Like

0 kommentaari