TANGLE ANGEL HARI

TANGLE ANGEL GR8 GRAPHITE (16,95 euri) Juuksepusasid lahti harutav juuksehari.  Tangle Angeli juukseharjad on justkui taevane kingitu...


TANGLE ANGEL GR8 GRAPHITE (16,95 euri)
Juuksepusasid lahti harutav juuksehari. Tangle Angeli juukseharjad on justkui taevane kingitus Sinu juustele, võimaldades mängleva kergusega harjata õrnalt lahti kõik juuksepusad. Lisaks taevalikule välimusele sisaldavad Tangle Angel juukseharjad endas mitmeid innovaatilisi tehnoloogiaid, tänu millele püsivad Su juuksed siledad, siidised ning pusavabad. Tangle Angel juukseharjad on sobivad kõikidele juuksetüüpidele nii koduseks kui professionaalseks kasutamiseks.
Antibakteriaalne. Antistaatiline. Kuumakindel. Veekindel. Õrn. Reljeefne harjaste asetus. 
Ergonoomiline ja innovaatiline disain.


See hari jõudis  minuni blogijate üritusel jaanuaris. Ma olin taolistest pusaharjadest päris palju kiidusõnu lugenud küll, aga ausalt öeldes arvasin, et see on mõttetu haip. Sest nagu, mis imet saab üks plastikhari ikka korda saata? Hari on hari ju :D

Aga vot, eksisin. Algul mind häiris harja puhul see, et ma ei saa temaga juukseid patsi harjata, sest see ei haara piisavalt juukseid kaasa. Ajaga jõudis mulle aina rohkem kohale, milleks ta mõeldud on ja nüüd ma päris armastan seda harjakest. Pean häbiga tunnistama, et varemalt ma olin küll selline tüdruk, kes vahel kohe suure raginaga oma juukseid harjas. Ma ei olnud oma pusade suhtes just eriti õrn ja ettevaatlik. 


Nüüd on juuste harjamine minu jaoks selles mõttes palju ohutum :D Tunnen, et ei tee juustele enam nii palju liiga. Lisaks ongi tekkinud mul komme juukseid päriselt harjata. Varem panin hommikuti lihtsalt juuksed patsi ja oligi kõik. Nüüd on mul juuksed nii pikad ka, et pean neid ikka rohkem hoidma.

You Might Also Like

0 kommentaari