PEKIMAGU #2

Nonii, nüüd on kuu möödas sellest, kui end kätte otsustasin võtta. Kaalusin-mõõtsin end igal esmaspäeva hommikul. Väike areng ongi toimunud...

Nonii, nüüd on kuu möödas sellest, kui end kätte otsustasin võtta. Kaalusin-mõõtsin end igal esmaspäeva hommikul. Väike areng ongi toimunud. (Esimene postitus SIIN.)

25.07
kaal 82,9 kg
kõht 83 cm

01.08
kaal 82,5 kg
kõht 82 cm

08.08
kaal 81,6 kg
kõht 80 cm

15.08
kaal 81,4kg
kõht 80 cm

22.08
kaal 81,5 kg
kõht 80 cm

29.08
kaal 81,7 kg
kõht 80 cm

Kaalu olen kaotanud siis 1,2 kg. Mõõtsin enamasti ainult keskkoha ümbermõõtu, sest see on mu prioriteet :D Tundub küll, et kõht on vähe kobedam, see motiveerib ikka edasi tegutsema.

Trenni tegin umbes 2-4 korda nädalas, nii nagu töögraafik võimaldas. Tööpäevadel ei ole minust asja, olen lihtsalt enamasti liiga väsinud või jõuan liiga hilja koju. Hommikuti enne tööd ei ole ka minust asja, siis tahan ainult ruttu-ruttu kohvi ja paar tundi ärgata mitte uimasena keksima hakata. Võib öelda küll, et need on ainult vabandused :D  Aga toimin nii, nagu õigeks pean ja enesetunne ütleb, pole kellegi asi.

Viimased kaks nädalat olen tõbine olnud ja trenni tegin ka viimati pea kaks nädalat tagasi. Pidevalt oli väike palavik ja kahtlane olla. Esimesel haigusnädalal üritasin ise end korda timmida raviteedega, aga see ei toiminud. Nädal tagasi alustasin antibiootikumikuuri ja selle lõpetasin eile. Nüüd on olek enam-vähem. Ma lihtsalt keeldun põhimõtteliselt edasi haige olemast, sest et no kaua võib?! :D

Toitumist pole eriti muutnud. Noh, ei olegi muutnud, oleme ausad :D Pildil mõned näited sellest, mida söön. Tööl olles võtan tavaliselt sooja toidu letist kartulipüree ja sellele lisaks kas paneeritud kana/kanakintsu või sealihašnitsli või pangafilee. Vahepealseks näksiks on banaan/õun või müslibatoon.


Kodus on mu lemmiktoiduks saanud wrap. Väga lihtne:hiinakapsas, õun/ananass/tomat, punane sibul, kaste ja peekon või kanaliha. Tihti on minu söögiks ka "lödimuna"-praetud saial praemuna :D

Haigusperioodil on mu menüüsse sattunud ka pitsa, burgerid, friikad. Ühe valge šokolaadi tahvli hävitasin ka üksi üks õhtu ära, tuli isu. Eile võtsin ühe sõõriku, see isutas juba ka tükk aega.

Eelmises postituses kirjutasin, et õhtuti pärast tööd tahaks keefirismuutisid juua ja mitte palju süüa. Noooo...seda ei juhtunud! Keefiri jõin küll, aga tahtsin ikka rohkem süüa. Näiteks eile oli ka selline plaan. Jõi oma suure tassi keefiri ära. Ja siis sõin umbes kella 22 ajal veel väikse portsu friikaid kah :D

Üks paastupäev oli ka. Nii räme pohmakas oli, et lihtsalt ropsisin sõna otseses mõttes terve päeva kuni enam ei jõudnud ja lihtsalt tuli aeg jälle magama minna. Häbilugu, aga katsun ikka vigadest õppida.

Täna alustan uuesti trenniga ja loodetavasti on kuu pärast jälle tulemusi näha :)

You Might Also Like

2 kommentaari

  1. Kus sa töötad, et nii pikad päevad? Aga endast ei taha pilte lisada, oleks nii huvitav muutusi vaadata..?

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Olen kaubanduskeskuses klienditeenindaja. Võimalik, et lisan millalgi :)

      Kustuta