PEKIMAGU #3

Mis on vahepeal toimunud? Suurt midagi, võib öelda, et eelmise kuu kordus. Sest ma olin JÄLLE paar nädalat tõbine. Väike nohu on siiani. Tr...

Mis on vahepeal toimunud? Suurt midagi, võib öelda, et eelmise kuu kordus. Sest ma olin JÄLLE paar nädalat tõbine. Väike nohu on siiani. Trenni pole sel ajal taas teinud. Täna kavatsen aga jälle alustada.

Kool algas ka, see tähendab, et vaba aega on vähem. Puhkepäevi on vähem. Täna on esimene täiesti vaba päev pärast kaheksat töö-koolipäeva. Tegelikult ei kurda ka, peab kuidagi kohanema lihtsalt.

05.09
81,5 kg

12.09
81,8 kg

19.09
81,1 kg

26.09
83 kg

03.10
81,6 kg

Selles ajavahemikus kaalusin elu maksimumkaalu, 83 kg. Samas pole kaal väga ammu ka nii väikest kaalu, 81,1 kg näidanud. Seega on olnud nii masendavaid kui ka rõõmsaid hetki.


Toidu osas ajan jätkuvalt enamasti just seda näost sisse, mille järgi parajasti isu on. Küll aga olen suutnud loobuda hilistest söömaaegadest. Et ei söö enam kodus pärast kella 21, kui kaua tööl olen. Selle asemel söön hoopis töö juures umbes kella 18 ajal miskit, et nälga ei tekiks. Meeldib võtta väike tops kohupiimakreemi, millele lisan müslit. Pole ilmselt ka kõige parem variant õhtuks, aga täidab hästi kõhtu. Kodus siis joongi veel mõnikord ainult keefiri, kui isu on, ja rahu majas.

Septembris toimus ka paar üritust ja tähtpäeva, mil ma end söögi osas tagasi ei hoidnud.

Millegipärast on viimasel ajal kõhukinnisus vaevanud. Kui põhjuseks on toit, siis arvatavasti näiteks sealiha ja pitsa. Puuvilja olen ka tavalisest vähem söönud vist.

Trenni osas veendusin taas, et armastan väga jõutrenni. Lisasin raskusi juurde ja hoopis teine asi.

Olen hakanud poes rohkem tootepakendeid uurima. Kõige jahmatavam avastus on siiani olnud see, kui palju mõistlikum on Rama margariini asemel osta sulatatud juustu. 

Vaikselt arenen ja püüan rohkem peegelpildile kui kaalule keskenduda.


You Might Also Like

0 kommentaari