MEIGIPÕHI

Kuna mul enam eriti aega pole, et blogida, siis teen lihtsalt ühe mahukama postituse ja rahu majas :D Mõtlesin kirja panna kõik toote...


Kuna mul enam eriti aega pole, et blogida, siis teen lihtsalt ühe mahukama postituse ja rahu majas :D Mõtlesin kirja panna kõik tooted, mida meigipõhja tegemisel kasutan. 


100 % PURE MATTIFYING PRIMER

Arvustused olid enamjaolt kiitvad ja paljudes kohtades oli see üldse pikka aega läbimüüdud, seega järeldasin, et peab vist tõesti hea asi olema. 

Praimer on loodusliku toote kohta täiesti ebareaalselt siidine! Mul on siiani väga raske uskuda, et see silikoone ei sisalda. Nahka see matiks ei muuda, jätab kumama. Meiki on hõlpsam peale kanda küll. 

Rasusust eriti ei mõjuta, nahk hakkab läikima ikka, aga nagu ei leemenda nii palju. Meik püsib veidi paremini. Täiesti matti tulemust ma ei tahtnud ega oodanudki, aga soovisin ikkagi, et otsmik nii ruttu läikima ei hakkakas.

Noh, tegelikult pole see Iredale BB-kreem rasuse naha jaoks ka enam kaugeltki kõige parem valik, aga mis seal ikka :D Ühesõnaga, matistava jumestuskreemiga teeks see praimer ka kindlasti paremat koostööd. Võib-olla peaksin praimeri all kasutama ka matistavat kreemi t-tsoonis. 

See toode vajab veel natuke tundma õppimist ja testimist, aga meeldib küll.


JANE IREDALE FULL COVERAGE MINERAL BB CREAM

Vana lemmik. Otsisin VÄGA kaua ja põhjalikult uut jumestuskreemi. No päriselt, see on minu jaoks umbes sama protsess nagu valiks uut üürikat välja :D Lappasin meeletult infot läbi ja lõpuks jäin ilumessile lootma. Proovisin seal Karaja tooteid, aga need toonid olid õudsad ja konsultandid ei tundunud ka väga usaldusväärsed. 

Muidugi pärast messi avastasin, et BEAUTYBAYst oleks selle tunduvalt soodsamalt saanud :(EVERYDAY MINERALS BRONZER

Jällegi ilumessi saak. Ma ei tea, mis mul mõttes oli, et ma niii tumeda tooni valisin :D Aga pole hullu, kasutan lihtsalt tagasihoidlikumalt. Ja tagasihoidlikult on seda päris keeruline kasutada, kuna puuder on ülimalt tugeva pigmendiga. Samas kulub väga vähe. Toon tundub mõnikord veidi oranžikas, aga tõenäoliselt olengi lihtsalt liiga kahvatu :D

Ei tasu ikka pärast pidutsemist ja magamata ööd messile minna lolli peaga :D


ONTIC MINERALS PEARL HIGHLIGHTER

Jätkuvalt arvan, et liiga tume eestlaste jaoks. Minu jaoks on see rohkem midagi põsepuna taolist. Jätab väga ilusa kuma küll, aga no tunduvalt heledam toon võiks olla. 

Onticu riisipuudri kasutasin ka lõpuni ära. Hetkel kasutan jälle vana Grimasi tolmpuudrit ja Grimas teeb ikka sajaga Onticule ära. Ontic jäi kuidagi jahune ja kuiv, Grimas jääb palju pehmem ja püsib kauem matina. 


LILY LOLO MAKEUP MIST 

Meigikinnitussprei ostsin ka lootuses, et aitab meigil kauem püsida, aga minu puhul seda eesmärki ei täida. Jätab naha ilusti kumama ja aitab meigil loomulikum välja näha küll. Lisaks toob välja highlighteri tõelise ilu. Ma lihtsalt leian, et pole pointi maksta kõigest 50 ml pudeli eest mingi 15 euri. Hea asi, aga sama efektiga toote leiaks palju soodsamalt.

You Might Also Like

6 kommentaari

 1. Mina avastasin enda jaoks NYX matistava meigisprei - pole küll looduslik AGA teeb oma tööd hästi! Lohutan ennast mõttega, et kuna meil on looduslik (mineraalpuuder) siis see sprei seal peal ei tohiks väga suurt kahju teha. Aga kust sa selle 100% pure matistava primeri ostsid? Mul oli kunagi see teine variant, too oli ka väga mõnus.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ahnii, NYX on vist normaalse hinnaga ka?
   Enda oma tellisin ühelt Leedu lehelt lõpuks :D http://www.100pure.lt/en/

   Kustuta
 2. Mis toonis Jane Iredale BB kreem sul on?

  VastaKustuta
 3. PS MG Beauty poes on LilyLolo -50%, ma tegin juba tellimuse ära!

  VastaKustuta
 4. Nägin jaa, aitäh! Kindlasti kasutan head võimalust ära :)

  VastaKustuta