100 % PURE MATISTAV PRAIMER

 INCI:Aloe Barbadensis (Organic Aloe Juice) Leaf Extract*, Vegetable Glycerin, Olive Oil Squalane, Tocopherol (Vitamin E), Euphorbia Ce...


 INCI:Aloe Barbadensis (Organic Aloe Juice) Leaf Extract*, Vegetable Glycerin, Olive Oil Squalane, Tocopherol (Vitamin E), Euphorbia Cerifera Cera (Candelilla Wax) Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Silica, Oryza Sativa (Rice) Starch, Fucus Vesiculosus (Seaweed) Collagen, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Extract, Oregano Extract, Thyme Extract, Lonicera Caprifolium Flower and Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract

100% PURE MATTIFYING PRIMER (30ml-35 euri)
1st step in makeup application. Apply on top of clean or moisturized skin before applying any face makeup. Silky feeling primer makes makeup last longer and fills in lines and wrinkles to make skin smooth so makeup looks flawless. Seaweed collagen plumps up skin. Mattifying formula minimizes shine and keeps complexion fresh with purifying herbs.
Light reflective pigments diffuse the look of lines and wrinkles and make skin instantly luminous, brighter, healthier and glowing. Infused with red wine resveratrol, vitamins and antioxidants to shield from free radical damage.


Ohjummel, kui palju vaeva ma nägin, et endale matistavat meigialuskreemi leida. Ja siis, kui ma selle sobiva kandidaadi lõpuks leidsin, oli see igalpool välja müüdud, kurat. Loomulikult ma tahtsin seda siis veel rohkem endale, sest ilmselgelt peab hea asi olema ju, kui saada pole! :D Pikka detektiivitöö peale leidsin selle siit


Praimer on täiesti värvitu ja väga tagasihoidliku lõhnaga. Geeljas. Aga ma siiamaani ei saa aru, kuidas saab üks looduslik praimer nii siidine olla. Täiesti uskumatu! Nagu "päris" tõesti :D Meiki on hea nahale kanda ja ühtlustab veits nahapinda kah.

Algul ma seda matistamise-biiti üldse ei näinud ja olin ikka veidi pettunud küll. Lõpuks jagasin ikka ära, et võib-olla see praimer ei saagi matiks muuta mu tummist Jane Iredale BB-kreemi, sest noh, nii ei käi see asi. Mu loogika lonkab ikka täiega :D Otsisin sahtlipõhjast mingi vana Bourjois jumestuskreemi välja ja hoopis teine asi, töötaski! Ehk siis mõistsin, et kui tahan matti nahka, siis peavad kõik tooted olema matistavad, ka jumestuskreem. 


Tegin mitu päeva katseid, et paremini aru saada, kas ja kuidas see siis mõjub. Kandsin meigialuskreemi ainult poolele näole ja jälgisin terve päeva, kuidas olukord on :D Ülemine pilt on tehtud vahetult pärast toote nahale kandmist ja alumine mõne tunni pärast. Nagu näha, siis täitsa hästi töötab. Tulemus püsib minul kuskil pool päeva ehk. 

Hind on veits kirves küll, aga toodet kulub nii vähe, et tegelikult pole hullu midagi. Ja noh, see ju siiski mõjub ka.

You Might Also Like

2 kommentaari

  1. MIks nii harva viimasel ajal postitad? :(

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Harva...sest, et elu juhtus vahepeal vist :-D Ei olnud tahtmist ja viitsimist ja aega jne. Aga kavatsen nüüd kindlasti jälle aktiivsem olla :-)

      Kustuta