D`DIFFERENCE NATURAL BEAUTY

Mingi hetk kuhjasin endale terve hunniku D`Difference tooteid kokku. Tahtsin pärast talve nahka vähe ergutada. Nüüdseks olen enamuse ne...


Mingi hetk kuhjasin endale terve hunniku D`Difference tooteid kokku. Tahtsin pärast talve nahka vähe ergutada. Nüüdseks olen enamuse neist ära kasutanud. 

Seekord ei hakanud detailset infot eraldi kirja panema. Toodete nimele klikkides saate ise täpsemalt lugeda.Minu arvates väga hea idee panna terad-happed ühtekokku. Mulle see koorija meeldib. Ärritust ei tekita isegi siis, kui hoian ettenähtud ajast kauem nahal. Tundub teradest hoolimata väga õrn, kuid nahk on pärast kasutamist kirkam küll. Mulle meeldiks kui terasid oleks rohkem, aga pean asja mõistusega võtma - mehaanilisest koorimisest peaksin kuperoosa tõttu hoiduma.See kreem oli kuidagi lihtne. Mulle tundus, et ta jäi nahal natuke imelik, nagu oli tunda mingit kihti. Ootasin natuke enamat.Vot see näokreem meeldis mulle väga! Oli vedela konsistentsiga, aga samas väga toitev ja oli tunda, et mõjus nahale väga hästi. Kahjuks kulus seda päris palju korraga ja sai ruttu otsa. Hind on päris kõrge ja ei jaksa pidevalt küll osta.Ka silmakreem on mulle hea mulje jätnud. Rikkalik ja täitsa asjalik. Kasutaksin hea meelega edaspidigi. 

You Might Also Like

2 kommentaari

  1. Soetasin endale mõni aeg tagasi 5D ULTIMATE MOISTURIZE FACE SEERUMI. Ausalt, väga mõttetu toode (mingit niisutust sealt küll oodata ei maksa) ja maksis hingehinda. Samahästi võiks aloe vera seerumiks ümber nimetada.

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Aah, jama värk! Nii halb tunne on see, kui kallis toode ei vasta ootustele :(

      Kustuta