30.03.18

Olen hooti tahtnud kirjutada, aga pole siiski seda päris õiget tuju tekkinud. Palju tooteid on vahepeal ära kasutatud. Olen mõelnud ...


Olen hooti tahtnud kirjutada, aga pole siiski seda päris õiget tuju tekkinud. Palju tooteid on vahepeal ära kasutatud. Olen mõelnud ja unistanud igasugustest asjadest. Vahepeal mõtlen, et ka mina võiksin olla selline päris ilublogija, kes teeb igasuguste firmadega koostööd ja laadib instagrami  iga päev imeilusaid pilte jne. Mulle meeldiks põhimõtteliselt see, et ma saaksin kirjutada ja olla omas teemas. Aga noh, ma jõuan alati järeldusele, et see ei lähe nii :D See ei ole lihtsalt võimalik. Toodete osas olen ma jätkuvalt väga kriitiline ja kirjutan ausaid postitusi, ma ei suudaks never mingit mõttetut kiidulaulu laulda. Olen kriitik, mitte promotüdruk.

Selle postituse illustreerimiseks tegin ka hoopis sellise nunnu nohiku pildi. Sest selline ma olengi vabal ajal :) Näonahk on täiega pekkis ikka veel. Pole kunagi nii õudne olnud :( Mul on kaks kahtlusalust toodet, mis võivad seda põhjustada, aga kuni ma päris kindel pole, siis midagi maha tegema veel ei hakka.

Vahepeal timmisin blogikujundust ka. Päris närvesööv oli, sest ma ei oska üldse neid arvutiasju teha, aga väga põnev ka. Selle teemaga võiksin end kindlasti tulevikus rohkem kurssi viia, hakkas huvitama.

Jätsin suitsetamise maha. Lihtsalt, päevapealt. Sellest kirjutan postituse ka kunagi.

Lõpetasin kooli veebruaris. Suht suva, ikka istun ja mõtlen, et mis mu elust saab :D

You Might Also Like

0 kommentaari