MINUST

Iluhuvi on mul juba pisikesest saadik. Teadsin vist juba esimeses klassis, et minust saab kosmeetik (või juuksur või modell). Ja nii läkski. Siin blogis ma tahan olla mina ise, nagu ma tegelikult olen ja ennast tunnen. Ma tahan mängida, et see on minu töö ja ma olen näiteks ilutoimetaja! Ma tahan, et see blogi oleks minu nägu.

Minu nahatüüp on täiesti segane! Kui esimest korda nooremana kosmeetiku juures käisin, ütles ta, et mul on printsessinahk, selline õrn ja õhuke. Ja ongi nii. Näonahk on sama äärmuslik nagu ma isegi. T-tsoon on rasune ja põsed ülikuivad. Aga see pole veel kõik: lisaks pinnakuivus, kuperoosa ja tundlikkus. No ei ole ju väga lihtne sobivaid hooldusvahendeid leida! 

Toodete osas eelistan kõike looduslikku, aga sellega on suur häda, sest paljud loodustooted ei sobi üldse tundlikule nahale. Õrna naha pärast ei istu mulle paljud asjad, seega vingun palju ja olen tihti pettunud. Püüan nüüd olla koostisosade suhtes tähelepanelikum ning teha paremaid valikuid. Põhimissiooniks ongi leida SEE ÕIGE näokreem, mida ma juba aastaid otsin, aga leia. Väga hea meelega kasutan Eestis toodetud kosmeetikat.

Ma ei tunne millegi muu suhtes nii suurt kirge, kui ilumaailma vastu. See ongi see, mis lööb mul silmad särama! :)


Lisaks võid lugeda ka seda juttu, ja seda ja siis seda ka.